Strana Slobodného Slova bojuje o hlasy aj emailovým spamom

2
1419

Minulý rok Sulíkovci, dnes to je Strana Slobodného Slova Nory Mojsejovej. Tak sa volá strana, aj nové webové stránky. Včera aj dnes niektorí z nás, ktorí majú verejne dostupnú adresu, dostali do schránky email, ktorý sa ani nedá nazvať inak ako spamom. Ten spam, ktorý uvádzam dnes sme získali od nášho prispievateľa, ktorý už bol cieľom spamu od SaS v minulosti, hoci sa o to nežiadal. Vtedy sme boli terčom aj my na súkromných adresách, tentoraz v našich adresách SSS chýba. Je však celkom jedno, či nás tentoraz trafil, alebo nie, pretože naozaj strana spamovala.

Spam, ako nevyžiadané obchodné reklamné správy, je obchodným aj v prípade politiky a snahy získať hlasy. Strana si dovolila poslať emaily na neznámy počet adries v neznámom časovom rozsahu, avšak hlavné je, že sa email dostal až k nám. Kým v zahraničí je to trestné, u nás nikto nemyslí na pokrok a že vôbec nejaká emailová schránka môže byť osobným údajom a nejakým druhom majetku. Lacno by sa chcel spropagovať pred voľbami každý. Aj spam je cesta, avšak aj to hovorí o čestnosti samotných odosielateľov, to je už vec iná. Pozrite si aj vy obsah správy, ktorú vo veľkom včera rozposlali a nepochybne v tom budú pokračovať.

 Strana Slobodného Slova bojuje o hlasy aj emailovým spamom

SSS NM sa s chuťou drží Gorily. Čo by ale mala strana v kampani, ak by Gorila neexistovala? Využíva ju, akoby bola pôvodcom odhalení a v podstate ide o jediný hlasný bod kampane, ktorú vnímam ako tvrdenie „My nie sme zapletení v Gorile, takže sme tí lepší“. Každý bude voliť toho, komu verí najviac, alebo ako je už u nás známe, bude voliť menšie zlo aby sa k moci nedostalo väčšie. Je nám úplne jedno, aká je reklama jednotlivých strán, ale hlavne nech nie je emailová schránka skladiskom nevyžiadaných správ a najmä nech sa adresa neobjavuje na nejakom zozname tisícok adries s hlavičkou zoznamu „Adresy pre spam“. Keď 99percent spamovalo, tak až na základe vlastného prihlásenia noviniek. Toto sa ale naozaj nerobí…

Comments are closed.