Majiteľ planéty Kepler-22b (Owner of Kepler-22b) je Slovák

0
1510

Pred niekoľkými rokmi využili chytráci dieru v medzinárodných zákonoch a privlastnili si vesmírne telesá. Aj preto bolo možné zrazu kúpiť si pozemok na Mesiaci, či na Marse. Medzinárodné zákony totiž nedovoľujú privlastniť si územie na Zemi len tak, ale neriešili otázky vesmírnych telies a ich vlastníctva. Tí, čo vo veľkom predávali pozemky na Marse a iných planétach teda zarobili peniaze za doslova nič, mihom prsta. Aby sme to doplnili o jednu zaujímavosť, pripájame Slovensko na zoznam krajín, kde žijú majitelia planét. Rovnako ako chytráci pred tým, aj teraz prišiel k veľkému majetku niekto len vyslovením slova. Žiaden úrad nemá právo prideľovať vlastnícke listy na niečo mimo našu Zem, takže vlastníctvo vznikne z čista jasna. Tak isto, ako nové vlastníctvo novej objavenej planéty:

Aj novo objavená planéta Kepler – 22b, ktorá je podobná Zemi, má majiteľa. Vraj už odvčera a je zo Slovenska. Vyhlásil sa za neho Dávid zo Kysúc.
Je jeho, lebo verí, že sa na planétu raz dostane a bude ju možné pokladať za svoj domov. Nepatrí žiadnej vláde ani nikomu, preto je jeho. Dávidova Zem II však nebude zatiaľ predávať pozemky, a to zámerne, aby sa nestala majetkom nejakého šialenca, ktorý hrabe peniaze, alebo nejakej chamtivej vlády. Planéta patrí len jemu, a na celej planéte vyhlasuje demokraciu, mier a pokoj. Výstavba je možná len s jeho vedomím a je zakázané akékoľvek znečistenie, poškodzovanie, či mohutné explózie na povrchu, či pod ním. Nech aspoň Zem II zostane čistá. Systémy, ktoré na planéte budú môcť byť použité smú brať vysoký ohľad na budúcnosť a ekológiu.
Prípadná kolonizácia a vlastníctva parciel, pozemkov a stavebných pozemkov a pristávacích dráh bude konzultovaná ako aj systém prideľovania a správy až po kolonizácií a osobnej návšteve Dávida M. a jeho rodiny a neskôr potomkov tejto rodiny.

Dávid M.

Toľko základné ustanovenia nového vlastníka planéty. Každý je na nej vítaný, pokiaľ nebude škodiť, alebo ničiť. Prehlásenie sa nám rovnako ako informácie o Dávidovi podarilo získať po zverejnení informácií o planéte Kepler -22b. Túto správu je nutné brať vážne do tej miery, ako vážne beriete nákup a rozdeľovanie pozemkov na Mesiaci, na Marse a ako veľmi vážne beriete možnosť osídlenia inej planéty ako je Zem. Dávidove prehlásenie je reakciou na vlastnícke nároky zo zahraničia na niečo, čo nemá hlavu ani pätu a zámerne si planétu privlastnil, aby ju malo chudobné Slovensko a nie bohaté zámorie a špekulanti.