Sochy, dekorácie a obrazy z materiálu paverpol (fotografie)

0
5198

Včerajší článok predstavujúci zaujímavý materiál používaný na rôzne druhy umenia je potrebné doplniť o ďalšie pomerne zaujímavé informácie a chýbať nesmie ani viacero fotografií. Ak sa totiž raz začnete vŕtať v umeleckej sfére a v používaných materiáloch, zväčša dostanete chuť vedieť viac a tiež si to skúsiť. Pri pátraní po dielach vytvorených pomocou Paverpolu možno i vy zavítate na tieto miesta. Nech sa páči malá galéria.

Paverpol a sochy z neho
Paverpol a sochy z neho
Paverpol a sochy z neho

Ďalšie fotografie nájdete na našej facebook stránke Facebook.com/Zaujimavosti

Online trhy hand made výrobkov
Na Slovensku je to Sashe.sk a v Čechách Fler.cz, ktoré vám ponúkajú rôzne výrobky ručnej výroby na predaj. Do vyhľadávača odporúčam zadať materiál “paverpol” a zrejme zostanete rovnako prekvapení, ako ja, čo všetko sa tam darí nájsť. Nájdete motiváciu, inšpirácie, ale hlavne práce od profesionálov a amatérov z celého Slovenska a Čiech.

Sashe a pes vytvorený z paverpolu
Inšpirujte sa: Nižšie nájdete priamo diela konkrétnych autorov, ktorí ich ponúkajú prostredníctvom Sashe.sk

EVUSCHKA, DARIN, , PIETRO-ART, LUMENKA, RENUSMARCUS28, AISA, BBeranova, Zupet , RADEWA, MOTYJEL, ADINKA6 a množstvo ďalších. Ako ukážky to určite stačí na pochopenie rôzneho druhu použitia tohto materiálu, o ktorom sa dá dočítať v niektorých špecializovaných článkoch, na miesta venujúcich sa koníčkom a umeleckej oblasti. Viac sa o paverpole dá prečítať aj na ich stránkach v slovenčine na www.paverpol.sk.