Smrad a mačky v Komárne, Rákocziho 12

0
1533

Komárno, Rákocziho 12Už niekoľko mesiacov trpia obyvatelia panelového domu na adrese Rákocziho 12 v Komárne smrad a inváziu mačiek. Tie sa neustále zdržiavajú pri hlavnom vchode a prechádzajú cez pootvorené okno do bytu na prízemí. Problémom je práve tento byt, v ktorom žije pán, odmietajúci komunikovať alebo riešiť nespokojnosť ostatných obyvateľov paneláku, nielen tých z vchodu číslo 12. Neuveriteľný smrad, ktorý sa na vás vyvalí po vstupe do domu pripomína doslova zanedbaný pavilón šeliem v ZOO prerývaný zápachom moču.

Pán, vdovec, žijúci za zničenými dverami bytu je podľa slov nášho zdroja odpojený od elektrickej energie a má funkčný len prívod plynu, ktorý mu nedávno pri revízií našli netesniaci, ohrozujúci životy obyvateľov na okolí. V jeho byte podľa svedkov prežíva viac ako 10 mačiek, ktorým chýba zdravotná starostlivosť a ich počet neustále rastie. Zanedbané a choré zo zábradlia schodišťa preskakujú na okennú parapetu.

Problém mesto riešiť nechce, televízia JOJ neprejavila záujem v čase prebiehajúcich volieb, zostáva si len zapchávať nos a dúfať, že prechod smradľavou chodbou raz bude vecou nepekných spomienok. Obyvateľ bytu na prízemí je silný fajčiar, pri nehospodárnom a nepozornom zaobchádzaní s plynom existuje vysoké riziko výbuchu plynu. Hoci by sa vtedy vyriešil problém s mačkami, udalosť tohto typu by mohla ohroziť ľudské životy a tiež majetok druhých. Ostáva veriť, že niekto prejaví záujem riešiť tento problém..

Fotografie:

Komárno, Rákocziho 12, problém som smradom
Komárno, Rákocziho 12, problém som smradom
Komárno, Rákocziho 12, problém som smradom
Komárno, Rákocziho 12, problém som smradom