Slovenská pošta adresátovi do ruky strčí aj lístok o nedoručení

0
4333

Slovenská pošta nedávno avizovala, že sa chystá zlepšovať služby. Trochu ironicky až absurdne potom vyznieva neustály permanentný problém, akoby sa nechcelo niektorým poštárkam s poštou medzi ľudí. Jeden prípad z tohto týždňa azda za všetky predošlé.

Nezastihnutý zastihnutý adresát:
Pani poštárka zazvoní s poštou a vy očakávate jednu hlúpu obálku s dôležitým papierom. V tomto konkrétnom prípade ide o adresáta, ktorý sa spolieha na poštárku, lebo môže chodiť len s problémami a inak sa k pošte dostáva komplikovane cez iných. Keď už sa tento človek dočká a poštárka príde až k jeho dverám, dostane do ruky žltý papier a teraz sa podržte, so zaškrtnutým dôvodom nedoručenia „Adresát nezastihnutý“. Adresát dostane priamo do rúk nie zásielku, ale papier o jeho nezastihnutí – s informáciou o tom, že nebol zastihnutý – pritom išlo o živé, reálne stretnutie poštárky a adresáta. Že by pre poistenie zásielky? Nuž ale prečo „nezastihnutý“ keď to dotyčný dostal do ruky?
Úžasný prístup pošty a žlté lístočky v rukách človeka, ktorý doma je, pritom nemajú premiéru ale opakovanú reprízu. Pozrite sa na fotografiu.