17 tajomstiev zo zákulisia „Teórie Veľkého Tresku“

0
2354
17 tajomstiev zo zákulisia „Teórie Veľkého Tresku“
Ohodnoť článok

Ak ste náhodou sledovali „People’s Choice Awards“ ocenenia, určite nebudete prekvapení. Fanúšikovia sci-komediálnej šou „The Big Bang Theory“ za ňu hlasovali už ôsmykrát. Takže obsadenie a produkčný kolektív si vyzdvihol svoje už ôsme ocenenie v kategórii „Obľúbená internetová televízna komédia.“ Tento seriál je tak populárny, že ľudia s ním doslova žijú a neustále sa chcú dozvedať tajomstvá a zaujímavé fakty.


Tip redakcie: Nový film Brada Pitta Spojenci už tento týždeň v slovenských kinách


Sledovanie „Teórie veľkého tresku“ je úžasným zážitkom pre všetkých, ktorí majú radi sarkazmus, humor a vedu. Títo takzvaný bifľoši (nerds) bojujú s nástrahami každodenného života, zatiaľ čo v rovnakom čase pracujú ako PhD., profesori a vedci na vysokých školách. Tento koncept sám o sebe tvorí dobrý základ príbehu, a od roku 2007 ho sleduje každým dňom viac a viac ľudí. Či už máte radi vždy opravujúceho Sheldona alebo tak trochu naivného Leonarda, existujú tajomstvá, ktoré ešte možno nepoznáte.2017-01-27_115704

Tu sú niektoré šťavnaté fakty o tom, čo sa deje v zákulisí:

1. Melissa Rauch imituje svoj hlas! V skutočnosti nemá tak vysoký tón hlasu ako v seriáli.

2. Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard) a Kaley Cuoco (Penny), zarobia v rámci jednej epizódy obrovské sumy peňazí. Odhaduje sa, že neuveriteľný 1 milión dolárov.

3. Nanešťastie pre ostatných, zvyšok tímu zarobí „iba“ 750 tisíc dolárov za epizódu.

4. Maymi Bialik bola v šou ešte pred tým než v epizódach skutočne hrala. Ako je to možné? Pred tým ako bola napísaná jej postava, bola spomenutá Rajom ako jeho náhrada, len preto, že má titul PhD.

5. Jedno z našich najobľúbenejších tajomstiev: v rokoch 2007 až 2009 mali spolu tajný milostný románik Johnny Galecki a Kaley Cuoco  . 2017-01-27_121242

6. Spolutvorca šou – Bill Prady ukradol pieseň „Soft Kitty“. Šou bola v roku 2015 zažalovaná skutočným autorom skladby. Autorom je Edith Newlin.

7. Sheldon bol pred pilotnou epizódou seriálu v skutočnosti romantický a ochotný randiť.

8. Prvým rozhodnutím bolo, že Johnny Galecki bude po celú dobu nosiť oblek, ale nakoniec sa rozhodli, že bude nosiť mikiny.

9. Sexi susedkou mala byť pôvodne namiesto Penny, Amanda Walsh.

64350906 - amanda walsh at the 'runway for life' benefiting st. jude children's research hospital held at the  beverly hilton in beverly hills, usa on september 15, 2006.

10. Prekvapivo, v Bielorusku majú alternatívnu verziu tohto seriálu.

11. Pozor – toto Vás môže rozrušiť: Jim Parsons v skutočnosti nikdy nevidel ani jednu epizódu Star Treku.2017-01-27_120953

12. Každá scéna s výťahom bola natočená na rovnakom poschodí.

13. Ústredná pieseň bola na začiatku úplne iná. Volala sa „She Blinded Me With Science“ (Oslepila ma vedou).

14. Väčšina hercov v obsadení sú zároveň aj skvelí hudobníci.

15. Fanúšik naznačuje, že celý seriál by mohol byť o konci sveta.

16. Howard sa počas seriálu hrá iba s dievčenskými hračkami.2017-01-27_121708

17. Toto je skvelý obrázok súčasného pôdorysu oboch bytov.

Zdroj: metdaan.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ