Pohľadná Simonka má odkaz pre všetkých chlapov, Milan má jeden pre ňu

0
1478

Videli ste už posolstvo pohľadnej Simonky, ktorá s určitou dávkou feminizmu prináša zopár faktov o mužoch? Pekné tmavovlasé možno 19 ročné dievča sediace na gauči v príliš čistej a upratanej, dá sa povedať luxusnej, obývačke hovorí krátky monológ, bez textu, bez titulkoch, reklamy a akýchkoľvek reklamných podtitulov… skrátka len povie zopár svojich názorov o tom, čo si myslí o mužoch.

Simonka a Milan, vyjadrenia na Youtube

„No čo môj zlatý, aj dnes ti pripravila maminka raňajky? Tričká že ti samé skáču do skrine rovno z obchodu, hádam si nemusel veľa vysávať tento týždeň… a toto sa ti naozaj páči? Síce kto iný by ti robil taký full service ak nie mamina. My ženy máme radi mužov, ktorí sa vedia o seba postarať a majú veci pod kontrolou.“ Nevedno, či to bolo adresované len niekomu, a kto vlastne stojí za pomerne dobrou grafickou stránkou tohto videa.

Milanov protiútok
Na tento jej video-youtube debut reagoval mladík, ktorý dosť trefne vyjadril svoj názor. V podobnom duchu pripravil protiútok so slovami „No čo moja zlatá, hlúpa? Aj dnes ťa musel do školy odviesť ocinko? Tvoj pokazený počítač sa vždy sám opraví, hádam si si nemusela sama zaliať čaj tento týždeň, a ten stôl, čo ti dali prestrieť?“ video pokračuje aj s vulgarizmami, čiže mládež pozor.