Pavol Demitra havaroval, zničil Aston Martin (video)

0
2667

Včera sa médiami prehnala veľká udalosť. Známy hokejista Pavol Demitra si chcel prevetrať svoje čerstvo dovezené Aston Martin z Vencouveru a začal sa tešiť z jazdy, keď prišiel o svoje auto naveky. Havária, ktorá ho včera postihla, spravila z luxusného Aston Martin DBS nepojazdný šrot. Čo sa vlastne stalo?

Demitra prechádzajúci po hlavnej ceste z Trenčína na Dubnicu nad Váhom vrazil do Fiatu Punto, ktoré šoféroval len 19 ročný vodič. Fiatu utrhlo zadnú nápravu. Mladíka previezli do nemocnice na vyšetrenie, ktoré nepotvrdilo žiadne komplikácie, ani CT žiadne vnútorné krvácania, okrem šoku. Po náraze Demitru do fiata okamžite vystúpil a šiel sa pozrieť na chlapca, či je v poriadku, pýtal sa ho, podali si ruky a o vozidlo sa nestaral. Tvrdil to mladý vodič fiatu menom  Karol Š., ako aj svedkovia nehody. Privolaná polícia ako vinníka označila predbežne mladého vodiča. Čo sa teraz začalo diať? Úbohý trapas našich sprostých slovenských médií, aby predali, dokážu si aj teraz prikrášliť a aby mladík s otcom niečo vyžmýkali, začali vymýšľať ešte viac ako médiá. Objavujú sa informácie, že Demitra chcel chlapca uplatiť, na druhý deň za Pavlom dorazil aj chlapcov otec, ktorému na jeho žiadosť vyrovnania nereagoval. Médiá na webe a aj v dennej tlači trepú sprostosti, preháňajú, robia svoje závery, môžete sledovať články, kde je označený za šialeného jazdca v plnej rýchlosti zrážajúceho malé fiaty na ceste, v inom článku sa dozviete, ako sa Demitra horlivo snažil rodinu uplatiť, aby boli ticho a nikde vec neriešili…

Video z miesta nehody:

Vyhlásenie:
Nakoniec sa nemôžeme diviť, keď Demitra vydá vlastné vyhlásenie, zverejnené agentúrou TASR a aj napríklad na stránke Centrum.sk – Aktuálne.sk, ktoré znie takto:
„Chcel by som zareagovať na články, ktoré vyšli 23.6.2010 ohľadom mojej autonehody. Nemal som toto vyhlásenie v úmysle, keďže všetko je v rukách polície, ale som znechutený z toho, ako reaguje chlapec menom Karol Špaček, ktorý túto nehodu zapríčinil tým, že mi nedal prednosť v jazde. Hneď po nehode bol jasné, že sme obidvaja zdravotne v poriadku, z čoho som doteraz nesmierne šťastný. Preto ma udivujú vyhlásenia tohto mladíka, ktorý v médiách tvrdí, že sa na ceste zastavil a rozhliadol sa doprava aj doľava. Keby tak naozaj urobil, tak sa táto nešťastná udalosť nestane. Ďalej chcem reagovať na ďalší článok v médiách, kde sa píše o tom, že som mladíkovi ponúkol odškodné, čo vôbec nie je pravda. Je úplne jasné, že túto autonehodu zapríčinil on a mal by sa k tomu tak aj postaviť. Zaujímavé je, že hneď na druhý deň po nehode prišiel za mnou jeho otec, ktorý mi navrhol, aby sme sa dohodli mimo polície, na čo som ja nereagoval. Som prekvapený, ako reaguje syn s otcom v takejto situácii, v ktorej by mali byť všetci šťastní, že sa nikomu nič vážne nestalo. Toto je moje posledné vyjadrenie sa k tejto udalosti, všetko ostatné nechávam na polícii.“

Aj trochu blbý bežný človek, ktorý nie je novinár živiaci sa novinárčinou a  prikrášľovaním dáva za pravdu Ficovému spojeniu – novinárske hyeny. Aj keď práve tu by sme možno našli ešte nejakú ďalšiu hyenu, ktorá vidí príležitosť si prilepšiť. Alebo nie?