Paviel Rochnyak pracuje na foto kalendári pre rok 2013

0
1750

Známy kaderník Paviel Rochnyak sa chce dostať medzi výslnie celebrít za každú cenu. Už sa mu médiá vtierajú nejaký čas a sledujú jeho aktuálnu snahu o svaly. Už sme sa mohli dozvedieť zo slovenského bulváru z rôznych miest ako veľmi sa Paviel momentálne snaží pracovať na svojom tele. Pracuje a je to vidieť. Z vychrtlého mladíka s príliš zženštilou tvárou, hlasom a vystupovaním sa stal o niečo viac vypracovanejší chlap, so stále nezmenenou orientáciou a vystupovaním. To mu však nebráni v tom, aby mohol byť obľúbený, pozývaný na akcie a byť žiadanou celebritou. Modeling bude to, čo Paviela zrejme o niečo viac preslávi. Rozhodol sa totiž nafotiť kalendár už teraz na rok 2013. To všetko vraj preto, že dostáva komplimenty na adresu jeho nového vypracovaného tela. Podľa informácií z Nového Času ho chce predstaviť v septembri. Len otázne je, či naozaj aj rok 2013 bude, keď už toľkí veria na zánik sveta. Paviel očividne s rokom 2013 počíta, alebo ešte nepočul o Mayskom kalendári.

Rok 2012 pre známeho kaderníka
Paviel mal minulý rok rušný. Vraj mu našli nádor na pľúcach, stihol napísať a vydať knihu o svojom živote, okúzlilo ho fitko a celkom zmenilo jeho život a v decembri priznal, že má milenca, o niečo staršieho než je on sám. Objavil sa aj na Facebooku, len otázne je, či je to naozaj profil spravovaný ním. Nadávky tam zverejnené totiž akosi nikto nemoderuje.

Video z tivi.sk

Pavielove fotografie sú na niektorých miestach Slovenska obľúbeným nástrojom žartu medzi kolegami. Skúste aj vy otestovať reakcie a výraz na tvári ľudí, ktorí prídu do práce a na pozadí pracovnej plochy nájdu Rochnyakovu fotografiu. Niektoré reakcie za to stoja.