Paul Yarrow je legenda a neustále v televízií

0
1474
BBC a Paul Yarrow
BBC a Paul Yarrow

Záhadný chlapík Paul Yarrow ktorý sa už niekoľko mesiacov až rokov objavuje v televízií nemusí povedať ani slovo, nikde byť pozvaní a ani nič veľké spraviť. Skrátka svojho času objavil, že ak sa votrie do záberu živého prenosu, je ho vidieť. Keby robil grimasy a kýval, vyzeral by trápne. Ale jeho tvár, ak sa v televízií objaví, ide skôr o zábavu. Na jednom zábere je medzi demonštrantmi, lebo vie, že príde televízia. Na inom čaká pred budovou súdu a vie že ho zaberie aj kamera reportéra vysielajúceho naživo. Mnoho záberov by sme našli, kde sa objavil a nemusí ani prstom pohnúť, len hrať nenápadného a ľudí pobavil. Dokonca sa našli ľudia, ktorí si jeho tvár pamätali a všimli si ho už ďaleko skôr ako sa mu začali médiá viac venovať. Doteraz neznámy Paul Yarrow po vypátraní médiami vyhlásil dôvod, prečo to robí. „Som len obyčajný chlap z ulice. Chem byť známy ako tučný plešatý chlapík z televízie.“ povedal pre Daily Telegraph a po pravde sa mu to darí. Nič nechce, jeho zábavkou a poslaním je byť v obrazovke. len málokto si vie uťahovať zo svojej postavy a ešte vyťažiť z absolútnej nevýnimočnosti. Nemá žiaden talent, ak nemyslíme ten, byť všade, kde sa niečo deje. Najmä živé vstupy, kde je nechránené pozadie, sú jeho špecialitou a to by sme ho mohli nájsť možno na 100 záberoch. Teraz už však celkom neznámy nie je. Kto vie ako sa zachová reportér odteraz, keď ho za sebou uvidí. Alebo sa podaktorí budú aj otáčať, či náhodou Paul nestojí za nimi…

Musíte uznať, že ten chlap je úžasný. na pohľad skoro nesympatický a predsa zábavný tým, že nič nerobí, občas sa hrá že telefonuje, alebo sa hrabe v taške. Neverili by ste koľko reportérov si pozrelo archívne zábery, či ho nemajú u seba tiež. Môže byť spolu na viac ako 150 záznamoch. To zrejme netuší ani on sám.

… na koniec, všimli ste si ten rovnaký sveter? Zrejme ich má v zásobe viacero, alebo si ten konkrétny berie na svoje lovy na zábery. nech je ako chce, v skutočnosti chodí v bežne obmieňaných šatách a podľa niekoľkých zdrojov ho bežne susedia vídajú normálne oblečeného (Díky Jozef). Sveter teda nie je jeho každodenným a jediným odevom. Nuž ak by ho chcel po čase predať, možno aj ten bude legendárny.