Na Slovensko prvýkrát zavíta francúzske techno duo COSMIC BOYS

0
962

Sebastien Bevil a Gaby Meynadier patria medzi lídrov globálnej techno scény a svoju produkciu už vydali na top labeloch akými sú Adam Beyer’s Drumcode, Richie Hawtin’s Minus a Monika Kruse’s Terminal M. Okrem toho majú na konte aj hviezdne spolupráce s velikánmi ako UMEK či najnovšie T78.

Ich tvorbu môžeš počuť v setoch Carl Cox, Adam Beyer, Pan-Pot, Joseph Capriati, Dubfire a Monika Kruse a mnohých ďalších.

Počas svojich live setov používajú množstvo rytmických slučiek, samplerov ci groove boxy, vďaka ktorým na tanečnom parkete nie je nikdy nuda. Ich mixy sú plné dráždivých syntetizátorov s prímesou eufórie a priam hromových perkusií.

Súčasťou ich hudobného odkazu sú aj ich vlastné labele Legend a Scander. Nielenže to boli odbytiská pre vlastné skladby Cosmic Boys, ale predstavili sa na nich aj mená ako Reinier Zonneveld, Traumer, Dusty Kid, Alex Stein, The YellowHeads, Matt Sassari, Space. 92, či Felix Kröcher.

Warner Bros a Netflix dokonca použili skladbu Cosmic Boys, „Jarvis“ v soundtracku k hitu televíznej show Black Lightening.

Chalani, ktorí sa už dostali na prvé miesto v rebríčkoch predajnosti viacerých platforiem, sa vydali do vesmíru, aby získali slávu po celej galaxii. Počas nej zavítajú 2.6. prvýkrát do Bratislavy kde ti spolu s Lucca, Emtydee, Kristy Jay, Svonco & Rafaell prinesú intergalagtickú párty, na ktorú nezabudneš.

Posledná vlna lístkov : KLIKNI TU

Viac info, novinky a súťaže o lístky nájdeš na našom FB a IG profile.

FB https://www.facebook.com/3vents.sk/

IG https://www.instagram.com/3vents_sk/

A ak si tento článok dočítal až do konca, odmeníme ťa zľavou 20% z ceny vstupenky. Pri nákupe zadaj kód 3VENTS.

Vidíme sa na parkete!