Megan Fox nechutne zneužitá v reklame na erekciu

0
1965

Megan Fox je v súčasnosti známa herečka, miláčik Hollywoodu, podľa mnohých náhradníčka za Angelinu Jolie. Známa pre svoje tetovania, bohatú minulosť modelky, či pre úlohu v Transformers 1 a Transformers 2. Megan Fox poznáme z mnohých fotografií, tie najšteklivejšie majú už niekoľko rokov. Napríklad tá, o ktorej dnes bude reč pochádza z jej mladšieho, ešte neplnoletého obdobia a už vtedy o nej sníval nejeden mladík, či možno aj režisér pre niektorý film. Akú fanúšik Megan Fox jej tvár poznám. Dosť ma prekvapil nález minulý týždeň, ktorý, ako som zistil, neobjavil nič nové, lebo takto je zneužitá Megan Fox už nejeden mesiac. Na internete beží reklamná kampaň s bannermi tváre Megan Fox a nápismi o mužskej erekcii. Prosím? Toto snáď niekto nemôže myslieť vážne!

Megan Fox podporuje erekciu
Toto tvrdenie je čiastočne pravdivé aj bez nejakých liekov. Lenže platí aj z iného uhla – v reklame. Aby niekto prilákal pozornosť mužov na doplnok stravy Erektin, potrebuje po 1. parádny dizajn webu 2. dobrý marketing, alebo ak nie možnosti 1. či 2., tak po 3. výbornú cenu, či po 4. predajca potrebuje naozaj poriadnu babu v perfektnej polohe s príťažlivým pohľadom a pekným vzhľadom. To si žiada známu tvár, aby predala, dobrého fotografa a mnoho ďalšieho.
Jeden český eshop, zrejme absolútne neskúsený vo veciach autorských práv, profesionálnej slušnosti a s poriadnou dávkou drzosti zneužiť dievča so schopnosťou a kontom zaplatiť si najlepších právnikov sveta, to nejako riskol. Stiahol si fotografiu mladučkej Megan Fox, prerobil si ju po grafickej stránke, zmazal celú kovovú posteľ a zmenil jej pozadie. Takto to vyzerá, že podporuje predaj medikamentu Erektin a drží ceduľu s reklamou tohto výrobku.

Aby bolo jasné, na to, aby Megan Fox vôbec mohla niečo takéto podporovať, by bolo nutné platiť poriadne veľké sumy. Takáto vec sa rieši zmluvami, s právnikmi, partnerstvami a vzhľadom k tomu, že ide o podporu niečoho, čo môže pokaziť imidž samotnej herečky, suma by bola práve o to vyššia. Neboli by predsa toho plné médiá, že sa niečo také stalo a herečka podporuje erekciu? Pýtali sme sa dvoch známych fanklubov herečky, či vedia o čomkoľvek, že by Megan reklamou podporila niečo také. Oba sa v rôznom čase zhodli v jednom. Ide o nechutné zneužitie, o ktorom by mala herečka a jej zástupcovia vedieť. Žiaľ, to už je nad sily bežných smrteľníkov. Pozrite si príklad originálnej fotografie, ktorý je publikovaný ako skenovaná stránka z magazínu.

Pokiaľ by bolo slušné a vôbec možné takýmto spôsobom zneužívať známe osobnosti, tváre a celé fotografie známych ľudí, už dávno by nám tu visel Bruce Willis, ako odporúča Zaujimavosti.net, vedľa neho by bol Miro Šatan, ktorý tvrdí, že si sem chodí pozerať vtipné obrázky a zo spodku stránky by visela pani Radičová, že inšpiráciu skoncovať s vládou a zahanbiť Slovensko našla práve u nás. Niečo také je však nemožné, preto dosť prekvapuje, že niekto kašle na slušnosť a nejakú marketingovú profesionalitu.

Autori a tipy: Blogeri Zaujimavosti.net, Peter Macík, Karol M.
Link na eshop nie je uvedený zámerne, aj zlá reklama môže byť reklamou a Googlu je to i tak jedno. Pre investigatívnych: Ide o veľkú firmu s už spomenutým názvom na českej doméne.