Máte doma bábätko, alebo ho čakáte? Máme pre vás www.babatko.eu

0
1199

Jarko, bábätko a ilustračná fotografiaV priebehu posledných dvoch týždňov sme pripravovali novinku, magazín, ktorý sa zameriava na bábätká, výnimočnú a obetavú prácu, ktorej sa každá mamička venuje, ale tiež tehotenstvu, zdraviu a radám. Tematika bábätiek a malých detí patrí neodmysliteľne k nášmu životu a bola súčasťou života každého z nás. Detí je mnoho, rovnako ako miest o deťoch a ich mamičkách. Aj napriek bohatým alternatívam sme si však povedali, že predsa len do týchto vôd vkročíme a budeme sa snažiť vám prinášať zaujímavé články, rady, tipy, tematické seriály a najmä obsah, ktorý by mohol akokoľvek pomôcť, či už mamičkám, oteckom, alebo poradiť aj starým mamám.

Oficiálne dnes
Malé začiatky sme už mali, priebežne sme pripravovali obsah a dnes sa dá hovoriť o tom, že stránky už sú spustené. Budeme radi, ak si k nim nájde cestu nie len rodič, či rodič v očakávaní, ale možno tam nájdu odpovede aj svokry, mladí a podobne. V kruhu priateľov sme získali fotografie k článkom a vítame ďalšie materiály, najmä vaše príbehy, skúsenosti s deťmi, s pôrodnicami, s lekármi, odporúčania a aj recepty starých mám. Všetko to, v čom ste určite lepší ako my, je vítané, rovnako ako Vaša kritika a pripomienky.

Budeme naozaj radi, ak si oddnes nájdete zaujímavé čítanie aj na www.babatko.eu a zároveň hľadáme zaujímavých partnerov do súťaží o ceny pre mamičky a bábätká. Čiže hračky, potreby, certifikovaná výživa a všetko, čo môže vyčariť úsmev nie len dieťatku.

Ste vítaní na: www.BABATKO.eu
Zároveň na Facebook stránkach: facebook.com/Babatko.eu

Ilustračná fotografia: JARKO, autor Janka T., Ďakujeme

ZANECHAŤ ODPOVEĎ