Lásky vyznania na Youtube sú celkom bežné

0
1565

Vyznania lásky, ktoré niekto zavesí na youtube sú celkom bežné už od spustenia Youtube pred pár rokmi. Keď mladým dochádza fantázia, alebo len skúšajú Yotube ako nástroj zaujímavý, spravia svojmu objektu túžob video o ktorom si v niektorých prípadoch len myslia, že bude mať úspech. Niekto tomu hovorí trapas, iní originalita. Niekto to takému videu zráta vysokým počtom mínusových hodnotení, častejšie však skôr hneď aj prepína ďalej.

Sú aj také videá, ktoré musí autor okamžite zrušiť, lebo dievča si fotky na youtube nepraje. Áno, aj to sa stáva. Stiahne si mladík jej fotky z profilu na Facebooku a poskladá jej video, o ktorom si myslí, že je úžasné, pesnička k nemu sa jej bude páčiť a získa si ju. Lenže časo sa stane, že pripojí licencovanú skladbu, nejaký známy Love Song a hrozí mu problém za neautirzované šírenie konkrétnej skladby, hrozí mu tiež, že dievča skôr naštve, ako poteší, no sú aj prípady, kde najskôr prišlo naštvanie a potom zmier. O zmier sa pritom snažia aj pomocou Youtube, kde pomocou otrepaných obrázkov sivých medvedíkov so srdiečkami, smutnými zretušovanými fotografiami šteniatok a iných zvieratiek, ktoré poznáme zo stoviek preposielaných emailov, a množstvom iných posťahovaných (v podstate nakradnutých) fotiek z internetu sa snaží zapôsobiť a žiadať o odpustenie. Z pomedzi množstva videí sú aj také, ktoré sú krásne… veru aj dievčatá sú niekedy krásne. Škoda len, že niektoréí z videí sú dostupné naozaj len chvíľku než sa nazúrené dievča konečne dovolá svojich práv a jej fotky zmiznú z webu.

Na tomto videu mladík prosí o ešte jednu šancu vo vzťahu. Ak si ale dievča video pozrelo, neviem veru, či sa potešilo fotkám v čase 1:40 a 4:13…
Funguje to ale aj opačne 🙂
Čím to ale je že toľko mladíkov je pri fotení „big gangsta“ alebo „big boss“ či „big rappa“? Tie ksichty machrov nebývajú v skutočnosti takými machrami. Kým na fotografii sú často páni sami nad sebou, pri zmesi ostatných tvári už tak frajersky nepôsobia.