Justin Bieber má šialených fanúšikov a čoskoro si vytrhne hlavu z krku

0
1715

Ľudia šalejú, pokiaľ sa jedná o Justina Biebra a jeho fanúšikovskú obec, možno vzniká ešte nový druh šialenosti. Nevedno, či to je tým, že Justin Bieber je len decko a jeho dievčenský zatiaľ nemutujúci spev láka všetky detičky a mladé dievčatká, alebo je to len priveľmi dobrý marketing? Pozrite si niekoľko videí, ktoré vám len dokážu, ako priveľmi je šialený svet, ktorý miluje Justina Biebra. Nedá sa uprieť jeho talent, to nie. Ani mu ho nikto nezávidí. Ak kritizujeme, tak jeho výzor, výrazy tváre a to, čo sa deje okolo toho. Napríklad:

Justin Bieber má šialených fanúšikov a jeho hlavu raz postihne otras mozgu
Za to, čo so svojou hlavou neustále robí nech je kdekoľvek, raz o ňu príde. Stačilo by len, aby sa ostrihal a možno nebude mať problémy s krkom. To, čo sa deje na tomto videu je niečo neuveriteľné.

Keď Biebermánia prerastie do túzby aktívne sa prejaviť

Šialená speváčka
Na tomto koncerte si do spevu Justina Biebra musela trochu zaspievať aj „speváčka“ v publiku. No niečo strašné, chúďa sa zrejme nepočulo, ale kamera to počula dobre.

3 ročné dievčatko miluje Justina Biebra a plače
Tak toto video si pozreli ľudia už 10 miliónov krát. A je to niečo neuveriteľné. 3 ročné dievča plače, lebo kráľa Justina skrátka miluje. http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI&feature=related

Justin Bieber si utiera sopel do ruky, vykladá nohy a trhá hlavou
K tomu sa trochu viaže ďalšie video vydané neskôr. Tam Justin Bieber spieva dievčine Happy Birthday. Kým nezačne spievať niekoľko krát trhne hlavou kvôli vlasom. Vyzerá ako psychicky narušený. Tiež do ruky utiera sopel, potom vyzerá ako nevychovaný a tiež v začiatku videa frajersky pokladá nohu na stôl. No kto ho učil slušnej výchove? Video nájdete na odkaze: http://www.youtube.com/watch?v=chryI2CE9ZM

Niekto si z celej tej Biebermánie robí aj srandu