Fotky Adely Banášovej – Nový Čas hyenou aj na Vianoce?

0
1820

Ešte včera písali na Cas.sk, že kúpili fotografie od neznámeho hajzlíka, na ktorých je nahá Adela Banášová, ukradnuté z jej mobilu. Adela si možno nedala pozor a niekto jej ich vycuckal, no ako sa vždy stáva, nájdu sa aj takí, čo vyhlasujú, že vedia o schválnom zámere samotnou Adelou ich rozšíriť. Nuž včera sa teda Cas.sk len pochválil, že má fotografie ale vzhľadom na chúlostivý obsah ich nezverejnia. Trochu som sa divil, lebo takýto postup Nový Čas nemá. Oni skôr hneď vydať, zarobiť a ponížiť. Povedal som si, že Nový Čas celkovo možno pred Vianocami dostal rozum. Ale kdeže.

Dnes ráno vydali hlavnú novinku dňa, aj napriek tomu, čo písali včera, že predsa len vydávajú dôkazy o tom, že naozaj fotografie majú. A neponižujú len Adelu, ale aj jej priateľa. Nuž skvelý hyenistický denník a ikona slovenského bulváru sa opäť predviedla a Adelu obdarovala prekrásnym vianočným darčekom. Keď už fotografie kúpila, aby sa hyena priživila, hyena sa priživuje aj dnes, vydaním výtlačku s dôkazmi, že majú tieto fotografie, pritom to robiť nemuseli. Je teraz v podstate celkom jedno, prečo fotografie vznikli, skôr je závažné, že vôbec nejaká celkom iná utajená hyena sa snažila zarobiť si.

Mimochodom, dávajte si pozor na svoje mobilné telefóny. Pri spojení BT sa totiž dá dostať do mnohých moderných telefónov a v mihnutím oka sa z neho dá stiahnuť obsah. Najmä ten, ktorý necháte len tak v zložke Images. Napríklad pri telefónoch Samsung sám viem, ako v rýchlosti prejsť do iného telefónu, pokiaľ mi jeho majiteľ dá možnosť si len niečo pozrieť, alebo stiahnuť našu fotografiu. Pokiaľ viem robiť na telefóne rýchlo, stiahnem si nie len to, o čom majiteľka vie, ale viem si stiahnuť rýchlym označením aj ďaleko viac a uhrať to na to, že prenos je pomalý. Mohlo sa to stať podobne. Samému sa mi tak podarilo dostať k zaujímavému materiálu priateľky a to len náhodou pri hľadaní onej fotky, ktorú som chcel stiahnuť ja sám.

Adela, created by MIKO

Mimochodom, to, že Nový Čas kúpil fotografie od „tajného zdroja“ z neho nerobí majiteľa autorských práv. Už len za tento fakt by mohla samotná fotografka a fotograf vysúdiť slušnú pálku (to je predsa Modrovský a Banášová). Copyright zdá sa nikdy Novému Času nič nehovoril. Prajem Adele, nech sa jej darí tvrdo ponížiť zas tú našu slávnu bulvárnu hyenu. Kedy sa fotografie ale objavia na sieti je otázka času. Predajca mal istotne od nich kópiu.