Dara Rolins vzkriesila spevácku kariéru bohužiaľ opäť nahá

0
1900

Odrastená detská hviezda Dara Rollins toho zažila v poslednom období naozaj veľa. Bulvár jej stále nedá spať a dookola sa v ňom prepiera jej súkromný život. Možno aj práve pre osobné problémy dočasne odložila svoju spevácku kariéru na vedľajšiu koľaj. Po päťročnej prestávke sa však vracia s novým albumom Stereo.

Darinka, ktorá v súčasnosti napráva svoj pošramotený mediálny obraz v porotcovskom kresle tanečnej súťaže Let´s dance už dlhší čas je skôr bulvárnou hviezdou ako speváckou. Jej posledným hudobným počinom bol album D1 z roku 2006, ktorý sa svojho času veľmi dobre držal v rádiách a Darinke zaručil návrat na výslnie. V roku 2008 vydala počas tehotenstva jeho remixovú podobu pod názvom D2. No a medzeru v tvorbu vyplnil ešte vianočný album Šťastné a veselé.

Tento rok sa však opäť k slovu dostane aj spev. Nový album STEREO má byť plný hitov. Medzi spolupracovníkmi sú Tomi Popovič, Dj Trafik, Honza Kleník, Jana Kirschner, Marián Čekovský, Helena Zeťová, Dan Bárta a anglická tanečná skupina Kosheen.

Ak už máte na Daru akýkoľvek názor, jedno sa musí nechať, vždy sa snaží byť štýlová, mať svetový sound svojich piesní a vďaka značnej podpore sponzorov natáča nákladné klipy. V tomto duchu sa podľa piesní čo už zverejnila bude niesť aj nový počin.
To, čo je u Dary zarážajúce je, že sa na obal svojho nového cd nechala vyfotiť úplne nahá. Fotka nielen že pôsobí lacno a prvoplánovo, ale zároveň je očividná snaha zaujať, šokovať a vzbudiť rozruch a tým si mediálne pomôcť k predaju. Uvidíme aké budú odozvy, ale u nás si rozhodne za tak školácky pokus pochvalu nezaslúži, skôr naopak.

Prvým singlom je pieseň Nebo, peklo raj, ktorý je duetom s Tomim Popovičom a ku ktorému dvojica natočila aj klip.
Pieseň sa dostala na vrchol rebríčka hranosti v slovenských rádiách. Druhým singlom má byť skladba Fóbia, ku ktorej Dara dokončuje aj video.