Dara Rolins a Rytmus pomáhajú, dražia veci pre malú Saschku

0
3075

Malá Saschka Uhlariková sa narodila s rakovinou a skôr akosi vôbec začala uvedomovať tento svet, začal sa jej boj s touto zákernou chorobou. Pomôcť sa jej teraz snažia rovno dve známe tváre, pár Dara Rolins a Rytmus. Dražia svoje veci a dražby sa môže zúčastniť ktokoľvek. Výťažok z tejto online dražby potom poputuje na pomoc malého bábätka v boji proti chorobe.

Viac o malej Saschke na Facebook stránkach

Dara a jej dražba vecí

Dara aj Rytmus sa spoločne pozreli do šatníka a vybrali niekoľko vecí, ktoré sa rozhodli venovať do dražby. Na facebooku obaja vytvorili fotoalbum aj s cenami od ktorých sa začína a zapojiť sa môže ktokoľvek, čo má o veci reálne záujem. Dara dala do ponuky viacero tričiek a vyzerá na každej fotke výborne.

Dara a jej dražba vecí

Rytmus do ponuky dal niekoľko búnd či tričiek, ale aj dvojo okuliarov, nejaké náramky a rukavice. Veci, ktoré začínali na sume 20 EUR sa prekvapivo šplhajú aj na trojciferné čísla. Tie, ktoré začali na 40 EUR sa zatiaľ príliš nešplhajú, hoci ich cena je oveľa vyššia a sú oveľa viac charakteristickejšie pre Rytmusa. Zrejme tak veci ešte len čakajú na nového majiteľa. Tak čo, nepomôžete dobrej veci a nezískate jeden taký kúsok pre seba? Samozrejme, že každá z týchto vecí budú mať neskôr oveľa väčšiu cenu. To si uvedomujú tí, čo sa odvážia zaplatiť viac a zároveň tým pomôžu dobrej veci.

Rytmus s Darou dražia veci
Dara a jej dražba vecí

Vo svojich oficiálnych hudobných profiloch obaja vytvorili nové fotoalbum v ktorom nájdete všetky predávané veci. Tu sú priamo odkazy na tieto miesta:

Dara a jej dražba – Facebook fotoalbum
Rytmus a jeho dražba – Facebook fotoalbum