Čínsky pokus o kopírovanie známeho LEGO Bionicle v našich obchodoch

0
1038
Čínsky pokus o kopírovanie známeho LEGO Bionicle v našich obchodoch
Ohodnoť článok

Čínske snahy kopírovať všetko možné už dávno prekročili všetky možné medze. Po tom, čo sme videli skopírované značky reštaurácií, mobilov, elektroniky, jedla, nápojov, aj svetové významné značky áut a dokonca celého jedného mestečka, ani neprekvapí nikoho z vás to, že sa klasicky z Číny k nám dostávajú výrobky, ktoré sa snažia vyzerať ak niečo, čo nie sú.

Známa séria LEGO Bionicle svojim spôsobom nemala konkurenta, ale ako som dávnejšie narazil na veľmi podobný výrobok, zrejme pôjde aj o kompatibilitu pripojiteľnosti dielov originálu s týmto čínskym pokusom. Obal je podobný na originál Bionicle, spôsob grafiky a vyhotovenia postavy na obale taktiež. Výzor postavičky a diely sa príliš podobajú na originál, len nikde nie je logo originálneho LEGO. Niečo dole vpravo v čínštine len prezrádza odkiaľ je výrobok a druhá strana to len potvrdzuje. Takže pozor, tento výrobok má sakramensky ďaleko od originálu a len sa snaží vyzerať ako LEGO Bionicle. Pokiaľ ale patríte medzi fanúšikov tejto série, už ste na to možno narazili….

Čínska kópia Bionicle
Čínska kópia Bionicle
Čínska kópia Bionicle

Hračka je v ponuke v troch vyhotoveniach troch rôznych robotov. Dá sa nájsť v predajniach, ktoré predávajú dovozový lacný textil a hračky z Číny.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ