Central, nové obchodné centrum v Bratislave otvoria 18. októbra

0
1635

Central, nové obchodné centrumBratislava 18. októbra otvára nové nákupné centrum. Priamo v centre Bratislavy sa tak na pomerne malom kúsku zeme predsa len podarilo vybudovať veľké centrum so 150 prevádzkami obchodov, predajní, kancelárií a podobne. Zákazníkom bude ponúkať fitness centrum, zelený park na budove, nechýbať budú kaviarne, reštaurácie a ďalšie možnosti spoločenských vyžití.

Pokiaľ patríte medzi smotánku, investorov, alebo medzi pár vybraných, už 17. októbra si budete môcť pozrieť priestory zvnútra. Starostlivo pripravované nové pobočky rôznych značiek sa už teraz plnia tovarom, zariaďujú posledné technické záležitosti. 18. októbra sa nové nákupné centrum otvorí pre verejnosť, pričom je pripravený aj program. Pred Vianocami sa tak objavilo ďalšie miesto, kde sa bude dať míňať. Svoje miesto tu našlo niekoľko predajní a prevádzok, napríklad Billa, ElectroWorld, EXIsport, rôzne módne značky, Dráčik, DM drogérie, predajňa obuvi Deichman, rôzne kaviarne, Kartago tours, a taktiež rôzne luxusné značky.

Doprava
Samozrejmosťou sú podzemné parkoviská. V okolí bola tiež prerobená doprava, semafory, nie však na toľko, aby pre okoloidúcich nastali výrazné zmeny. Dostatok parkovacích miest je v podzemí. Nákupné centrum nemá výraznejšie parkovacie miesta nad zemou. Čo sa hromadnej dopravy týka, výšková budova Central je viditeľná z niektorých uhlov už z diaľky. Zatieňuje aj blízko stojacu starú budovu VÚB banky. Zo zastávky Trnavské Mýto je to len do 5 minút chôdze. Pomerne dobrou dostupnosťou tak má zaistený úspech. Je možné očakávať zhustenie premávky v okolí Central. Pokiaľ sem plánujete zavítať, polohu nájdete nižšie. Obchodné centrum Central objímajú ulice Metodova, Miletičova a Jelačičova. Z juhozápadnej strany je športová plocha základnej školy.


Zobraziť Centrál na väčšej mape
GPS: 48.157236, 17.129957 ‎+48° 9′ 26.05″, +17° 7′ 47.85″

Projekt má na svedomí nemecká spoločnosť sídliaca v Hamburgu ECE Projektmanagement G.m.b.H & Co. KG. Oficiálne stránky strediska sú jednoducho Central.sk