Britney Spears podľa bodyguarda trestá deti opaskom

1
1811

Celebrity - červený koberecBývalý bodyguard Fernando, ktorý dal u Britney Spears výpoveď práve preto, že ho sexuálne obťažovala a chcel vraj len vykonávať svoju prácu, sa opäť ozval. Vraj svoje deti trestala opaskom. Médiá sa chytili tejto správy ako vlci na chorú ovcu. Britney Spears tlčie decká opaskom? A kto občas necapne svoje dieťa opaskom? Rodičia, ktorí svoje dieťa nedokážu vychovať, majú potom doma nepokoje pre zlé správanie svojich detí, na dieťa nikdy nebude predsa fungovať dobré slovo. Sami na obyčajnom Slovensku vidíme život detí, ktorým rodičia na ich zlé skutky nič nepovedali a ani ich nepotrestali, čo z nich je, oproti tým, čo si radšej na rozbíjanie okien a mlátenie okoloidúcich radšej rozmysleli.

Britney Spears neraz označili za zlú matku, ale môžeme naozaj len pochybovať, že by mala záujem zraniť svoje dieťa a opaskom dostať,  varechou alebo trstenicou… priznajme sa, kto nedostal?

Britney Spears ide na deti s opaskom
Britney Spears ide na deti s opaskom
Britney Spears ide na deti s opaskom
Britney Spears ide na deti s opaskom

Bodyguard Fernando pred niekoľkými týždňami podal výpoveď, pretože sa vraj Britney Spears pred ním zámerne prechádzala nahá, dráždila ho, volala do spálne a podobne, niečo, po čom by aj dnes túžil nejeden bodyguard, len práve tento chcel zostať svojmu remeslu verný a zostať naozaj len bodyguardom. Britney je zrejme zaťažená práve na tento druh mužov, ale niet sa čomu diviť, pri aj jej pracovnom tempe si je naozaj ťažké nájsť muža na vzťah, alebo len na potešenie. A aj na to muži predsa ženám sú, či nie?

Britney Spears mimochodom v poslednej dobe pripravila aj svoju módnu kolekciu, takže v posledných dňoch nespí a vytvára nové a nové modely.

Informácie a výpoveď bodyguarda zverejnil SUN

Comments are closed.