Anna Chapman, ruská špiónka na Facebooku

0
2029

informácie zo svetaUSA odhalilo na svojom území dobre fungujúcich ruských špiónov a to len niekoľko dní po návšteve ruského prezidenta Dimitrija Medvedeva. Ten sa musel istotne zabávať na tom, že prišiel do krajiny, ktorú Rusko tajne roky sleduje a ani o tom nevie. Medzi údajnými špiónmi bola pôvodom Ruska Anna, ktorá si vzala Brita a odsťahovala sa do USA na Manhattan. (Prekvapivo sa jej tak mladej aj darilo) Tu sa jej darilo podnikať aj v oblasti realít a vraj mnoho priateľov postretala práve na Facebooku. Novinári a rôzni nadšenci už rozobrali jej účet na facebooku dopodrobna, a tak upozornili, že má fotografie dostupné pre verejnosť. Výzorom a tvárou typických ruských čŕt nezaprie ruský pôvod, ale tiež svoju krásu.

Mladá žena podľa amerických vyšetrovateľov podstúpila špiónsky výcvik ešte v Rusku. Neskôr každú stredu špeciálne upraveným notebookom komunikovala so svojou spojkou pomocou špeciálneho wifi pripojenia a práve túto spojku už skôr FBI sledovalo. Neskôr sa agent FBI zahral na spolušpióna a chcel ju prinútiť, aby kontaktovala Rusko, či je aj on pravým špiónom a jeho zdelenia sú reálne, alebo ju sledujú. Aj keď kúpila celkom nový telefón, odpočúvaním sa zistilo, že naozaj volala do Ruska, kde jej potvrdili, že osoba nebola od nich…  aspoň to hovoria rôzne médiá, miestami líšiace, ale v základe tvrdiace to isté. Amerika po ére studenej vojny opäť vystrašená špionážou z ruskej strany. Rusi pritom využívali niektoré technológie modernejšie, než americkí vyšetrovatelia očakávali. Technológie vyvinuté čisto zámerne pre tieto účely boli ukryté a maskované.

Jedno je však isté. Ak je Anna Chapmanová ruská špiónka, pripomína filmové špiónky, kde ich taktiež vždy hrá nejaká kráska. No nie? Anna Chapmanová je už dnes celebritou, kráskou s peknými fotkami, milou nevinnou tvárou… Snáď sa čoskoro dozvieme do akej mieri nevinnou.

Jej fotografie z facebooku.

Free Image Hosting At site
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy
Anna Chapman Russian spy