Batman v Británii chytil hľadaného zločinca a odvliekol ho na políciu

0
1110

batman z Británie bráni spravodlivosťBatman v britskom meste Bradford chytil hľadaného mladíka, a odvliekol ho na policajnú stanicu. Neobyčajný príbeh sa skutočne stal pred pár dňami, keď muž s neznámou identitou v kostýme Batmana priviedol 27 ročného podvodníka a zlodejíčka. Bez použitia zbraní a nejakého poriadneho brnenia si vystačil len s bežným kostýmom starého Batmana. Hneď, ako ho odovzdal polícií, zmizol. Niektoré médiá uvádzajú, že na udalosť reagovala pani, ktorá predáva kostými. Spomína si na mladíka, ktorý si u nej kostým kupovala trval na starej pôvodnej podobe z jeho prvých hraných seriálových začiatkov. Presný popis, ako aj meno si nechá pre seba. Menom má pritom disponovať pre platbu realizovanú platobnou kartou.


Médiá na čele s políciou mu tiež zahaľujú tvár, keďže nemienia odhaľovať jeho identitu. Nie je totiž známe, či oblek nepoužil len preto, aby nebol ihneď odhaliteľný a tak by mu nechcená popularita mohla ublížiť. Skôr si myslíme, že ide o nadšenca pôvodného Batmana, ktorý sa rozhodol spoločnosti pomôcť. Uvidíme, či dopadne ako ten slovenský z Dunajskej Stredy, ktorého súd nedávno súdil za obťažovanie, no proti rozsudku sa odvolal.

Pôvodný Batman bol sivý
Pamätníci, alebo len mladí ľudia vyrastajúci na nemeckých televíziách si istotne spomínajú na pôvodný americký seriál o Batmanovi, tajnej miestnosti a telefonátom, ktoré ho volali do práce. Jeho prvý kostým bol sivý so žltým znakom na hrudi. Neskôr sa v deväťdesiatych rokoch objavili filmové verzie s čiernym oblekom a dnes najmä vďaka Christianovi Baleovi si ho pamätáme ako chudého vysokého muža s vypracovaným telom v pancierovom čiernom obleku vyvinutom s pomocou najnovších technológií. Od pôvodného sivého Batmana sa všetky novšie diely líšia aj tým, že mu chýbajú šialené ceduľky s nápismi ako BANG! BUM! RUSHHHH! a ďalšie v rôznych farebných grafikách a bublinách.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ