Arabské krajiny prekvapil sneh, na webe sú aj videá zabávajúcich sa Arabov

0
2212

Počasie sa zbláznilo. V Bratislave nie je sneh, užívajú si ho len severné časti republiky a okolie hôr. Čo je však najväčšou zaujímavosťou, sneh si vďaka búrke Alexa užili od 13. decembra aj arabské krajiny, kde mnohí videli niečo také po prvý krát v živote. Aj preto sa na internete objavujú videá zachytávajúce zábavné a aj kuriózne situácie a reakcie ľudí. V niektorých oblastiach sa sneh objavil už minulý rok, taktiež napríklad v Tunisku. Tentoraz je ho však ešte viac a dostal sa práve aj do oblastí, kde s ním naozaj nikdy nepočítali. Vidieť sneh po prvý krát v živote a užiť si ho do sýtosti môže byť zážitkom… ako by sme sa asi zachovali v ich prípade my?

Saudská Arábia

Autor tohto videa píše, že evolúcia podľa Darwina vytvorila človeka z opice, no myslí si, že Arabovia budú zo pštrosov. Hneď aj vysvetlí prečo…

Jordánsko
V Jordánsku sa snehu dočkali už neraz a tak nejde o celkom nevídanú udalosť. Novinkou a kuriozitou je však napríklad jedno z posledných videí, kde dokonca samotný jordánsky kráľ pomáha medzi obyčajnými ľuďmi roztlačiť auto zapadnuté v čľapkanici na zasneženej ulici.

Egypt

Libanon