Ako spoznať, či som šťastná? Mám toto!

2
3050

1

Pýtate sa samej seba, či ste naozaj šťastná žena a neviete na základe čoho sa rozhodnúť? Keď si odmyslíme to, že žijeme v rozvinutej krajine v Európskej únii a to, že máme pitnú vodu a dostatok jedla, stále sa tu nájdu ľudia, ktorí šťastní nie sú. Ako je to možné a ste šťastná práve vy? Šťastie je relatívny pojem, no ak máte toto, môžete o sebe povedať, že sa nemáte zle. Ak však hľadáte návod na to, ako byť šťastná, taktiež čítajte ďalej a inšpirujte sa na vašej ceste za šťastím!

 

Ste šťastná? Takto máte zariadený byt

Šťastní ľudia a šťastné ženy sa zhodujú v jednom. Majú pekne zariadený byt a investujú do dizajnu. Ich byt nie sú len gauč a televízor, no práve dekorácie. Avšak, nie akékoľvek. Vkusne zvolené dekorácie do bytu sú prejavom toho, že jeho majiteľ či majiteľka sa má naozaj dobre vo svojom živote a nájde si čas aj na nákupy dekorácií. Či už ide o sviečky, fotky svojich detí, alebo vkusné dizajnové kvetináče je to prejav, že ste šťastná žena. Nevadí, že máte doma neporiadok. Štúdie preukázali, že chronické upratovanie ľudí vyčerpáva a spôsobuje im depresie. Udržujte svoj byt v poriadku a čistote, no nebojte sa vankúša, ktorý nie je na svojom mieste. Nikdy nebudete šťastná žena, keď budete mať neustále stres z toho, čo ešte treba upratať. Relaxujte!

2

Šťastné ženy pestujú kvety a chodia na kávy s kamarátkami

Ďalším dôležitým znakom šťastnej ženy je, že má doma slušnú zbierku živých kvetov v kvetináči. Ak sa okrem seba viete postarať aj o pár orchideí a dokážete ich prinútiť kvitnúť, môžete si zatlieskať. Ste šťastná! Bývanie bez kvetov je znakom toho, že niečo nefunguje. Prázdne okenice, na ktorých nič nekvitne, pôsobia naozaj depresívne a ženy, ktoré nemajú vzťah k pestovaniu kvetov či kaktusov, šťastné nie sú. Materinský pocit starať sa o niečo si preto mnohé ženy takto uspokojujú a svoje byty majú nádherné rozkvitnuté a voňavé. Šťastné ženy taktiež chodia na kávy s kamarátkami a venujú sa sebe. Nemáte čas na prechádzky alebo na kino? V tom prípade robíte niečo zle. Úplným základom šťastia je sa o seba starať a venovať si pozornosť. Ak budete zanedbávať seba, budete zanedbávať aj svoj život. Šťastné ženy to robia inak. Majú prácu, pekne zariadený byt a čas na rodinu a kamarátky.

3

Ak sa vás nabudúce niekto opýta, čo robíte, že z vás vyžaruje toľko pozitívnej energie, povedzte mu, že ste šťastná. Na otázku ako byť šťastný, je veľmi jednoduchá odpoveď – určite si priority, robte to, čo vás baví a stretávajte sa s kamarátkami. Majte doma kvety a venujte čas sebe. Ste to najdôležitejšie, čo vo svojom živote máte.

2 KOMENTÁRE

  1. Hlupe, sebecke zeny su stastne. Inteligentna a citliva zena totiz vie, v akom svete to zije, a logicky nemoze byt stastna, pretoze nie je lahostajna. Co tam po dekoraciach, vazickach a fifipierkach. Blbosti.

  2. Hlupe, sebecke zeny su stastne. Inteligentna a citliva zena totiz vie, v akom svete to zije, a logicky nemoze byt stastna, pretoze nie je lahostajna. Co tam po dekoraciach, vazickach a fifipierkach. Blbosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ