Ak nazbiera milión lajkov, dievča sa s ním vyspí: stihol to za 19 hodín

0
1394

Facebook sa dá použiť už naozaj na všeličo. Naposledy pobavil príbeh mladého páru z Nórska. 20 ročný amatérsky zabávač Petter Kverneng viac menej z nevinnej zábavy napísal na veľkú ceduľu nápis so šípkou k svojej priateľke Catherine, ktorá sa s ním na rovnakej fotografii nechala zachytiť. Na ceduli stálo: „Catherine povedala, že ak dostanem 1 milión LIKEov, tak sa so mnou vyspí. Tak teda prosím zdieľajte a lajkujte“. Samozrejme, že takáto prosba k verejnosti, ktorú aj mysleli z počiatku ako vtip, sa uchytí.Ľudia lajkovali o dušu, a keď sa zdalo, že to zastane pri čísle 600 000, objavilo sa prvých pár článkov a na druhý deň tam už bol milión aj zo vzdialenejšieho zahraničia. Celý milión stihli nazbierať do jedného dňa, presne vraj do 19 hodín.

Petter a jeho milión lajkov za to aby sa s ním vyspala

Obaja mladí, medzi ktorými je vekový rozdiel len pár mesiacov a je teda možné, že už sa za zatvorenými dverami otestovali a nie len raz, tak vzbudili rozruch. Čo na to povedali rodičia sme sa však už nedozvedeli. Čoho sa je ale obávať je fakt, že podobnú praktiku zneužijú rôzne pochybné stránky a šialenci aj na zisk. V prípade strednej Európy tomu dávame pár hodín a niečo vznikne.

Médiá a magazíny originál nezaujíma
Čo však mrzí, je fakt, že mnohé médiá dajú zdroj Facebook.com, ale ani ich netrápi, že ide o sociálnu sieť s viac ako 500 miliardami fotografii a nájsť tú jednu nemusí byť jednoduché. Ešte že Petter je v rodnej krajine trochu známejší a tak to nebol v tomto prípade problém. Originál nájdete presne tu: https://www.facebook.com/petter.kverneng