Absolutne dokonalé oslávia 20 rokov novými časťami

0
819

Populárny britský sitcom o dvoch nerozlučných priateľkách oslavuje neuveriteľných 20 rokov. Seriál vytvorilo známe duo komičiek French a Saunders. Jennifer Sanders stvárnila aj hlavnú postavu, alkoholičku a drogovo závislú PR agentku Edinu Monsoon. Jej najlepšiu kamarátku Patsy Stone, anorektičku a závislú alkoholičku si zahrala Joanna Lumley.

Seriál sa natáčal od roku 1992 – 2004 s väčšími i menšími pauzami. Za ten čas vzniklo 36 dielov v 5. sériách plných skvelého humoru. Svojho času sa seriál vysielal aj na u nás, myslím že na stanici VTV.

Minulý mesiac sa predstaviteľky stretli opäť a natočili 3 nové časti. Tie majú byť oslavou 20. výročia vzniku seriálu. Stanica BBC potvrdila, že nové časti nás rozhodne nesklamú a uvidíme pôvodné osadenstvo. Obe hlavné protagonistky budú o niečo staršie, nie však múdrejšie, ale za to stále absolútne dokonalé.
Jedna z častí by mala byť venovaná novej kariére Eddy , druhá životným zmenám, ktoré sa dotknú všetkých charakterov a tretia zase olympijským hrám 2012. Vyzerá to tak , že sa skutočne máme na čo tešiť.

Úprimne dúfam, že týmito jubilejnými časťami seriál nekončí a dočkáme sa aj ďalších.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ