84-ročný muž, ktorý líči svoju čiastočne slepú manželku sa stal senzáciou

0
1881

Muž sa stal senzáciou po tom ako sa naučil líčiť svoju manželku, ktorá začala strácať zrak. Natočil svoj vlastný tutoriál aby to naučil aj ostatných.

Začiatkom tohto roka sa Des Monahan (84) z Waterford v Írsku dostal na titulky , keď sa ukázalo, že sa naučil ako líčiť svoju ženu, 83-ročnú Monu, ktorej sa zhoršuje zrak a časom úplne oslepne.

Aby sa ubezpečil, že vyzerá a cíti sa najlepšie ako vie, dokonca aj keď sa už neuvidí, sa Des zapísal na kurz líčenia.

Teraz, po niekoľkých mesiacoch kurzu vie Des všetko, od nanášania rúžu až po očné linky a dokonca natočil video, vďaka ktorému to učí aj ostatných.

Video je vytvorené v štýle populárnych vlogov YouTube a ukazuje pár, ktorí rozpráva o svojej  ceste k líčeniu.


Prečítajte si: Muž, ktorý zachránil 669 detí počas holokaustu, vôbec netušil, že sedia okolo neho. Pozrite si jeho reakciu.


Pokiaľ ide o komplimenty, tými Des zahŕňa svoju manželku už 57 rokov a každý deň jej hovorí aká je krásna a nemá čo skrývať. ,,Tvoja pleť vyzerá bezchybne, aj Michelangelo by žiarlil,“ hovorí svojej manželke.

Vo videu Des vysvetľuje, ako vybral perfektný odtieň pre Moninu pleť a demonštruje, akým štýlom rád mejkap aplikuje.

Jeho žena, ktorá jedného dňa úplne oslepne sa vyjadrila, že vždy keď ju manžel líči je v „absolútnom nebi“ . ,,Milujem to, že sa zobudím, nechám si spraviť mejkap a som pripravená čeliť svetu,“ hovorí.

Video, ktoré bolo uverejnené na facebook stránke EX1 Cosmetics má už viac ako 28 000 zobrazení.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ