6 zaujímavostí o Miley Cyrus (Hannah Montana)

0
2516

Fanúšikovia tejto hviezdičky z neuveriteľne preafektovaného a trápneho seriálou Disney Channel menom Hannah Montana ju poznajú ako detskú hviezdičku ovládajúcu herectvo aj spev zároveň. Hannah Montana sa ešte dnes stále objavuje na šiltovkách, tričkách, školských taškách, zošitoch, hrnčekoch a na všetkom, čo môže mládež vôbec používať. Podobne ako z Justina Biebra sa aj z Hannah Montany idú jej fanúšikovia potrhať. Kým u hlavou neustále trhajúceho Justina Biebra s jeho vlasovou helmou na hlave v publiku výskajú takmer len dievčatá, Miley Cyrus zbožňuje aj časť chlapcov. Možno ste o nej nevedeli nasledovných pár vecí.

  • Miley Cyrus sa volala pri narodení ako Destiny Hope Cyrus. Destiny preto, že jej rodičia si mysleli, že ju čaká skvelý osud. Neskôr ju začali volať Smiley a keď začala rásť, vytratilo sa S a ostalo jej len Miley Cyrus. Od 1. mája 2008 sa oficiálne volá Miley Ray Cyrus.
  • Miluje zbieratá. Má ich naozaj až priveľa. Má totiž niekoľko koní, psov, mačky, rybky aj kurčatá.
  • Nadácii City of Hope sa rozhodla pred štyrma rokmi dať 1 dolár z každej predanej vstupenky na koncert Hannah Montany. V roku 2008 darovala milión dolárov charite.
  • Miley Cyrus vie pliesť a keď budete chcieť a budete mať jej čo za to ponúknuť, tak vás to naučí. Napríklad Emily Osment naučila pliesť, keď ju zas ona naučila hrať na gitare.
  • Miley je hypoglykemička, čo znamená, že jej krv obsahuje nízku hladinu cukru. Udržuje si túto hladinu pomocou stravy.
  • Ako sme nedávno mali možnosť vidieť na nemenovaných stránkach a fotografiách, Miley už má skúsenosti s bongom a marihuanou. nechala sa s bongom dokonca odfotografovať.

Hannah Montana
Hannah Montana
Hannah Montana

zdroj: web

ZANECHAŤ ODPOVEĎ