13. novembra sa otvára nákupné centrum BORY MALL

0
2665

Bory MallDňa 13. novembra 2014 sa v Bratislave otvára celkom nové veľké nákupné centrum Bory Mall, ktoré bude nepochybne ešte opakovane viditeľným miestom pre nákupy pre viaceré mestské štvrte v Bratislave. Výrazný kapitál, prebiehajúci marketing, rozloha, architektonické riešenie a náročné podmienky získania priestoru v novom nákupnom centre ho radia na úroveň, kedy môžete čakať prevažne známe značky a kvalitu. Bory Mall nákupné centrum dokončilo stavbu, predaj priestorov a jednotlivé predajne a prevádzky tak spúšťajú predaj už zajtra. Na svoje si prídu zákazníci smerujúci za oblečením, oddychom, jedlom a aj za viacerými službami. Bory Mall budú disponovať vlastnou pobočkou Slovenskej pošty, zastúpením mobilných operátorov, množstvom svetových značiek a samozrejme food courtom. V deň otvorenia si dokonca pripravili bohatý program a špeciálne akcie.

Doteraz nepokrytá oblasť veľkým nákupným centrom
Bory Mall ležia v lokalite, ktorá doteraz nemala výrazné pokrytie nákupnými centrami. Niekoľko roztrúsených väčších obchodov stále netvorilo typické nákupné centrum, akých Bratislava stále nemá akosi dosť. Za mestskou časťou Bratislavy Dúbravka v smere na Záhorskú Bystricu a Stupavu, pri ceste do Devínskej Novej Vsi v blízkosti diaľnice D2, sa donedávna stavalo. Ruch a stavebné žeriavy však zmizli. V blízkosti je stále veľmi veľa lokalít, ktoré nepochybne uvítajú zlepšenie možnosti nákupov a to najmä pred Vianocami. Najlepšie obdobie roka pre obchodníkov tak stíha nové nákupné centrum BORY MALL práve vhod. Súčasťou celého areálu je vlastný kinokomplex CINEMAX, ktorý zatiaľ nemal zastúpenie v Bratislave. Žiaľ, sieť kín na svojich stránkachneuvádza žiadne informácie k novej pobočke.

Ďalšie služby
Pre deti sú pripravené v Bratislave už známe Buppi detský svet, alebo Moje mesto, čo má byť koncept mesta pre deti, kde plnia úlohy ako dospelí ľudia. Každé nákupné centrum musí mať svoje potraviny, ktoré ho charakterizujú. Eurovea má Billu, Avion má Hypernovu, Polus Carrefour a Central taktiež Billu. Tá bude k dispozícií aj v Boroch. Mimo predajne poskytne Wi-Fi pripojenie, požičovňu invalidných vozíkov (stavba je prístupná a bezbariérová), prebaľovacie a relaxačné miesta. K dispozícií má byť tiež parkovanie s nabíjaním pre elektromobily, čo ocenia najmä majitelia niektorého z tej trochy elektromobilov, ktorá brázdi naše cesty. Pre majiteľov telefónov Android je k dispozícií aj aplikácia, ktorá má byť navigáciou medzi predajňami, no zároveň navigáciou do nákupného centra pokiaľ cestujete napríklad autobusom.

Aplikácia pre Android – Download
Oficiálne stránky www.borymall.sk