Twiinsky budú reprezentovať SR v Eurovízií 2011

0
1706

Kým minulý rok sme mali veľký humbuk ohľadom výberu interpreta, ktorý nás bude reprezentovať na Song Contest Eurovisia 2010, tentoraz sa nič také konať nebude. Žiadne výberové kolá v súťaži, aby si ľudia svojho zástupcu zvolili sami. Tentoraz totiž máme jasne dané, kto bude reprezentovať Slovensko na Eurovízií 2011, ktorá sa bude konať v nemeckom Dusseldorfe. Veď z Dusseldorfu je Lena, víťazka Eurovízie z Osla so skladbou Satellite.

Budú to dvojičky z dua Twiins, Veronika Nízlová a Daniela (Nízlová) Jančichová. Twiinsky sú v súčasnosti úspešné vďaka svojim posledným singlom Boys Boys boys, ale aj ďalšími staršími.

V minulosti sme ich poznali z relácie Hit Box, kde moderovali televíznu hitparádu spojenú s rôznymi zaujímavosťami zo sveta hudby. Náhradníčku budú mať v podobe talentovanej multiinštrumentalistky Misty, ktorá si zatiaľ nepresadila svoje meno na scéne populárnej hudby ale má možnosť uspieť v prípade, ak by z nejakého dôvodu nereprezentovali Slovensko Twiins. Dievčatá sú ale pekné, skúsené a vedia sa pohybovať v šoubiznise, preto nie sú zlou voľbou. Aspoň toto všetko tlmočí viacero stránok, preto sa dá informácia už pokladať za definitívnu.

Pripomeniem, že minulý rok nás reprezentovala Kristína so skladbou Horehronie.