POČAS FÁZY 2 PRIDÁVAME ĎALŠIE MENÁ NA LINE UP BALATON SOUNDU 2019! PRÍDU JESS GLYNNE, RUDIMENTAL LIVE,  THE CHAINSMOKERS, TIESTO & G-EAZY

0
1164

Maďarský plážový festival bude ďalej hostiť mená ako J Balvin, Nicky Romero, Sofi Tukker, Jauz, Tchami X Malaa, a mnohých ďalších

 

www.balatonsound.com/sk

3.– 7. júl 2019 

https://balatonsound.com/sk/tickets/category/entry-ticket

 

JESS GLYNNE – RUDIMENTAL (LIVE)

THE CHAINSMOKERS – TIESTO – G-EAZY – J BALVIN

NICKY ROMERO – DUBFIRE – TCHAMI X MALAA – SOFI TUKKER

JAUZ – DEORRO – VINAI – DUBFIRE

Ďalší prídavok k už hviezdnemu line upu, v ktorom kraľujú mená ako Armin van Buuren, Marshmello, Paul Kalkbrenner, alebo DJ Snake, odhalil Balaton Sound v rámci monštróznej fázy 2 tohto letného mega festivalu.

Počas ročníka 2019 sa tento event opätovne uskutoční na atraktívnom mieste pláže jazera Balaton,  kde sa počas otváracej noci na hlavnom stagy predstaví holandská EDM legenda Tiesto, ktorého na tomto mieste budú počas tejto 5 dňovej plážovej párty nasledovať platinou ocenení The Chainsmokers. Balaton Sound sa uskutoční v dňoch medzi 3.- 7. Júlom 2019 a vystúpia na ňom hviezdy ako rapová superstar G-Eazy, alebo Rudimental v live vystúpení, ktorí sa predstavia počas finálového večera v nedeľu večer.

Sestra maďarského Sziget festivalu tiež privíta nominanta na BRIT Award Jessa Glynneho, alebo kolumbijskú hviezdu J Balvina, ktorého spolupráca s Cardi B na hite “I Like it” dosiahla číslo 1. v rebríčku Billboardu. Na festivale sa tiež predstaví šéf vydavateľstva Protocol Nicky Romero, populárne americké duo Sofi Tukker a vedúca osobnosť Shark Squad, Jauz. Mnohých určite potešia aj elektrizujúce sety od Dubfira, Vinai, Martina Jensena  a Deorro. Fázu 2 uzatvára francúzske duo Tchami X Malaa, ktorí pracovali na predstavení svojho “No Redemption” konceptu viac ako 18 mesiacov.

5-Dňová vstupenka na Balaton Sound  poskytne jedinečnú možnosť zažiť kompletný festivalový program, zatiaľ čo 3 a 4 dňové vstupenky dajú fanúšikom možnosť užiť si na festivalovej plážie iba tie dni, ktoré si sami vyberú.

Denné vstupenky začínajú od €64.00, 3. dňové vstupenky od €165.00, 4. dňové vstupenky od €179.00 a 5.dňové vstupenky začínajú od €205.00.

Fáza dva(A-Z):

ARMIN VAN BUUREN

DEORRO

DJ SNAKE

DON DIABLO

DUBFIRE

FUTURE

G-EAZY

HERNAN CATTANEO

J BALVIN

JAUZ

JESS GLYNNE

KILLY

MARSHMELLO

MARTIN JENSEN

NERVO

NICKY ROMERO

PAUL KALKBRENNER

RUDIMENTAL live

SOFI TUKKER

SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO

TCHAMI x MALAA

THE CHAINSMOKERS

TIESTO

TIMMY TRUMPET

VINAI

WILL SPARKS

Viac mien bude oznámených v nadchádzajúcich týždňoch!

Pre viac informácii a vstupenky: www.balatonsound.com/sk


Čo: Balaton Sound

Kde: Zamárdi, Jazero Balaton, Maďarsko

Kedy: 3.-7. Júl 2019

Web: www.balatonsound.com/sk  

Vstupenky: https://balatonsound.com/sk/tickets/category/entry-ticket

Aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=nryOzEngb7w