Holý zadok princa Harryho bránia ďalší naháči z celého sveta

0
2618

Salut, Princ HarryHolý zadok princa Harryho, ktorý sa podarilo odfotografovať počas hrania vyzliekajúceho biliardu niektorému z jeho priateľov rozdelil britskú a následne svetovú verejnosť na dva tábory. Jeden to pokladá za pohoršenie a ten druhý si buchne po čele a pomyslí „No a čo?“

Dôvera v priateľov, alebo dokonca v personál hotela sa Harrymu vypomstila, veď niekto z nich hneď ako fotografie odfotil utekal kontaktovať redakcie časopisov a magazínov, aby ich mohol dobre predať. To sa aj podarilo. Dnes azda celý svet videl nahú zadnicu princa Harryho… a je presne taká istá ako kohokoľvek iného. V Británií mali médiá zakázané vydať tieto fotky, no denník SUN to spravil aj tak. Harry tým pobúril kráľovský dvor, sklamal podľa všetkých možných médií najmä svoju babičku, kráľovnú Alžbetu II, uznávajúcu tradičné hodnoty. Keďže bolo posledných pár dní počuť len o tom, ako Harry sklamal svoju rodinu, zastali sa Harryho aj jeho priatelia vojaci a postupne mnoho ďalších Britov, aj nebritov. Mladých ľudí aj starších, skrátka stovky fotografií sa objavujú a miznú, alebo objavujú a zostávajú na facebook skupine zriadenej na podporu princa Harryho. Podľa všetkých totiž nespravil nič zlé a okrem toho sa zabával v uzavretej spoločnosti, kde sa bežne dejú aj oveľa horšie veci. Po pravde sme videli len jeden holý zadok… je rovnako ružový, ako kohokoľvek iného. Zbabelé je skôr zneužiť takúto absurdnosť na vlastné obohatenie.

Aj izraelskí vojaci sa pripojili
Izraelskí vojaci tiež

Skupinu nájdete na tomto odkaze: https://www.facebook.com/groups/336283586466687/
No je nutné byť členom Facebooku a prihlásiť sa. Čo je trochu úbohé je kopírovanie nahých fotiek z tejto skupiny mnohými médiami bez uvedenia jediného zdroja alebo informácie, o koho ide a prečo. pokiaľ tiež chcete zasalutovať princovi Harrymu a vyjadriť mu svoju podporu, samozrejme môžte. V skupine sú minimálne 2 Slováci s holými zadkami.

Salute Harry

zdroj foto: LINK, použití Izraelskí vojaci: LINK, poriadny album s fotkami: LINK