Britney Spears sa v novom klipe predstavila ako kriminálnička so zbraňou

0
1407

Popová princezná, ktorá kočuje svetom s úspešným turné Femme fatale tour vydáva nový singel Criminal. V poradí štvrtá nahrávka z albumu Femme fatale sa dočkala aj dejového klipu. Ten sa natáčal pred niekoľkými týždňami v Anglicku, počas pauzy medzi koncertami. Britney v ňom hrá mladú ženu , ktorá sa po búrlivej hádke s milencom dostáva po boku jej záchrancu na zlé chodníčky. Vďaka novej láske a vášni poruší svoje zásady a vylúpia spolu obchod. Dej klipu teda presne kopíruje text piesne.

Video vzbudilo veľký rozruch, keď na internet prenikli správy, o čom v ňom pôjde, hoc finálny výsledok ešte nik nevidel. Po niekoľko týždňov sa v Anglicku obyvatelia denno denne potýkali s rabovaním, požiarmi a preto nechápu, prečo sa Britney rozhodla natočiť klip s veľmi podobnou problematikou, takpovediac na mieste činu. Tak či onak my sme si istí, že určite nebolo jej zámerom niekoho uraziť či propagovať vandalov. Klip je fikcia a tak by mal byť vnímaný.

Réžie sa chopil Chris Mars Pirello, ktorý režíroval aj predchádzajúce video I wanna go. Partnera a sexy krminálnika si zahral skutočný priateľ mladej speváčky a jej manažér Jason Travick. Natáčanie milostných scén bolo teda asi skôr zábavou ako prácou. 🙂
Výsledok spolupráce Vám prinášame.