Rapper Jasper platí za cestovanie RedBullom

0
1906

Rapper z Michaloviec, Tomáš Jasper Vajda je neobyčajný chalan, ktorý platí za cestovanie plechovkami od RedBullu. Tento 23-ročný študent marketingovej komunikácie však nieje obyčajný chalan a okrem hudby miluje cestovanie. Nadchýňa ho adrenalín a spontánne rozhodnutia považuje za tie najbláznivejšie a najkrajšie. Jasper sa venuje hudbe už takmer sedem rokov a momentálne tvrdo pracuje na svojom albume. Ako sám tvrdí, je na ňom práce ako na kostole. Ako sa však Jasperovi podarí popri práci na novom albume precestovať celú Európu zadarmo, len s plechovkou RedBullu? Rapper Jasper v tom má však jasno!

Ako spájaš cestovanie s hudbou?

Práve cestovanie mi dodáva mnoho nápadov na rôzne nové pesničky. Počas cestovania spoznávam rôzne kultúry, skúšam nové jedlá, spoznávam nových ľudí, zažívam nové dobrodružstvá a hlavne sa mi vytvára vlastný názor na svet. Rád nahrávam veci, ktoré sa týkajú práve cestovania a ešte o to radšej používam do svojich klipov aj zábery z ciest ktoré točím s GoPro kamerou. Vždy ma fascinovali adrenalínové akcie a všetko som si stále rád zaznamenával. Jeden večer mi náhodou prišiel kartón RedBullov s pozvánkou do CanYouMakeIt.

Súťaž CanYouMakeIt od RedBullu ma okamžite zaujala. Cestujete týždeň po Európe a vašim jediným platidlom sú plechovky RedBullu. Je len na vás ako uspejete a čo všetko zažijete. Neváhal som ani chvíľku, zložil som trojčlenný tím a prihlásili sme sa.

Ako ťa môžu ostatní Slováci podporiť?

Zo Slovenska sa hlási viacero tímov, no pred porotu redBullu ich ide iba 12. Určite by sme sa tam radi dostali, veď nemáme čo stratiť a môžeme toho dosť pozažívať. Preto by sme potrebovali od ľudí hlasy, ktorí nás môžu dostať práve pred porotu a potom už bude len na nás či uspejeme.

Jaspera a jeho cestovateľský tím môžete podporiť tu rýchlym kliknutím na odkaz.