Hotel Sarova v Keni ponúka zážitok vo výške, z postele vidíte živé safari

0
2221

Dokážete si predstaviť prebudenie v hotelovej izbe, vystieranie rúk vedľa postele tvárou k žiarivému slnku a pri pohľade z okna sledovať sloníčatá šantiace v jazere, byvoly, levy, antilopy a to všetko takmer na dosah? Niečo podobné ponúka hotel Sarova Salt Lick v kenskom meste Taita Hills. O meste vlastne nemôže byť reč, pretože ubytovanie ponúka niekoľko budov postavených na pilieroch vo výške postavených priamo v areáli národného parku Tsavo West.

Sarova hotel Keňa Tsavo

Hostia majú k duspozícií reštauráciu a bar, na recepcii vám zabezpečia akýkoľvek výlet za divočinou, prípadne sprievodcu k miestnym atrakciám. Zdalo by sa, že jediné, čo v takomto hoteli budete chcieť zažiť, je už len pokoj na vlastnej hotelovej terase a kochanie sa pohľadom na život prichádzajúci sa napojiť k miestnemu jazeru. Pravdou je, že Keňa má mnoho krás, ktoré sa oplatí spoznávať aktívnou turistikou… a v bezpečí džípu.

Ubytovanie tento 4 hviezdičkový hotel ponúka v samostatných dvojposchodových jednotkách na pevných pilieroch zapustených v zemi. Aj keď sa zdá pomerne malé, vo vnútri je dostatok priestoru a pomerne slušné zariadenie.

Sarova Tsavo hotel Keňa

Sarova Tsavo hotel Keňa

Sarova Tsavo hotel Keňa
foto: oficiálne stránky hotela.