Byt z Ružinova v škandinávskom štýle od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

1
11767

Trendy v interiérovom dizajne od atelriéru Dobrý Interiér

Čistota, jednoduchosť, priestrannosť, súhra. Spojenie týchto atribútov je správnym receptom dokonalého návrhu moderného bytu v škandinávskom štýle. Ten sa pri renovácii štýlového 3-izbového bytu v bratislavskom Ružinove podarilo uplatniť aj ateliéru DOBRÝ INTERIÉR.

Trendy v interiérovom dizajne sa menia každú chvíľu. Aktuálne sme svedkami stúpajúceho dopytu po jednoduchých návrhoch, ktoré vsádzajú na čisté línie, prirodzené farby a dostatok priestoru. Práve byty v tomto duchu pripomínajú obľúbené škandinávske interiéry, ktorých pribúda aj na bratislavskom realitnom trhu. Príkladom takéhoto bytu je aj zrekonštruovaný 3-izbový byt z Ružinova, o ktorého dizajn sa postaral práve ateliér DOBRÝ INTERIÉR.

Kuchyňa – vzdušný škandinávsky štýl

Duch severského bývania je prítomný v každej miestnosti, no práve v kuchyni žiari najviac. Miestnosť je zariadená v bielej, ktorú ešte dopĺňa útulné svetlohnedé drevo vo forme podlahy, stola a zóny okolo kuchynskej linky. Ako doplnok sa použila aj zelená vegetácia, ktorá sa podieľa na tvorbe príjemnej škandinávskej atmosféry.

03

04

Obývačka – s dôrazom na priestor a súlad

Dôraz na dostatok priestoru a originálne zladenie farieb, tvarov a materiálov je vidieť hlavne v obývačke. Jemná tapeta a zakomponovanie doplnkov zo svetlého dreva citlivo dopĺňa biele prevedenie vládnuce celej izbe. Zdravé vnútorné prostredie vyzdvihuje aj prichádzajúce denné svetlo, o ktoré v miestnosti nie je núdza.

08

06

Chodba – šetrný priestor s charizmou

Aj úzke miestnosti môžu mať výraznú charizmu. Tá totiž nezávisí ani tak od rozmerov ako od dispozície a prevedenia. V tomto prípade sa využila dominantná biela so schopnosťou opticky zväčšiť priestor. Splnila sa aj požiadavka na skrytý úložný priestor, ktorý by nezaberal miesto.

01

Spálňa – hniezdočko plné súkromia

Kombinácia bielej so svetlým drevom a mierne prítomnými sivými prvkami sa osvedčila aj v spálni. Práve tu sa stará o vzdušnosť a úplné čisté línie, ktoré podporujú súkromie a útulné prostredie v celom byte. Poteší aj celkom slušná výmera spálne s možnosťou umiestnenia rôzne využiteľného stolíka vedľa dverí.

09

10

Kúpeľňa – v znamení snehovo-bielej  

Oáza pokoja, ktorá poskytne majiteľom príjemný zážitok pri každej návšteve. Celá kúpeľňa totiž žiari a to vďaka voľbe snehovo-bieleho prevedenia s jemne doplneným svetlým drevom. Oceniť môžeme aj unikátne dispozičné riešenie, ktoré danú miestnosť rozdeľuje na dve časti.

12

13

Ateliér DOBRÝ INTERIÉR opäť odviedol vynikajúcu prácu, tentoraz aj v zrekonštruovanom byte. 3-izbový byt v Ružinove tak ponúka komfortné mestské bývanie na nadštandardnej úrovni, ktoré dýcha obľúbeným škandinávskym štýlom. Návrh od nás dostáva tú najvyššiu známku a ako inšpiráciu ho odporúčame všetkým, ktorí túžia po byte s podobným dizajnom. 

Čítajte tiež:

3-izbový byt z Dúbravky s rukopisom ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

5 miest, na ktoré pri upratovaní zabúdate

Comments are closed.