Búrlivé Víno sa 18. augusta vracia v novej sérii, s ním aj Feriha

0
4051

Búrlivé víno 2014Na televíznych obrazovkách sa už opäť stretávame s Búrlivým vínom, ktoré končilo spolu so školským rokom za dramatických udalostí. Od 18. augusta sa však na Markíze opäť fanúšikovia seriálu stretnú s rodinou Dolinských, ale aj s ďalšími postavami, ktoré sa doteraz v seriáli objavili. Ukážky, ktoré seriál pripomínajú, boli nakrúcané priamo vo viniciach a je z nich vidieť niekoľko indícií. Napríklad fakt, že Nina a Martin, ústredné postavy deja úspešného seriálu, budú opäť hľadať cestu k sebe. Nina si v jednom momente nevšíma Haladu, čo je jasným znakom toho, že samotný príbeh bude o odlúčení. Objavuje sa tu však aj jedna zásadná postava, ktorá má v každom zostrihu ukážok ten istý výraz tváre. Namosúrený André Simonett v podaní Filipa Tůmu, ktorý očividne bude miešať kartami. S podtitulom, že všetky tajomstvá neboli stále odhalené, je v jeden moment upriamená pozornosť na pani Roznerovú stvárnenú herečkou Janou Oľhovou. Môžeme tak predpokladať, že aj ona bude mať v nasledovnom deji podstatný podiel.

Nina zostarla
Zrejme vďaka výborným maskérom sa Nina dočká mierneho posunu vo svojej postave. Udalosti prežité v predošlých dieloch ju zmenili, už by nemala byť dievčaťom, ale ženou. Aspoň tak vyznieva pohľad na ňu v ukážkach. V podstate, ak by práve dramatizácia koncom júna nepriniesla postave jej zosilnenie, šlo by o zlyhanie príbehu. V každom prípade bude ťažkou prácou pre kostými, maskérňu aj Nelu Pociskovú udržať sa v tomto leveli po celý čas novej série.

Turecká Feriha
Spolu s Búrlivým vínom sa na obrazovky dostáva aj novinka, opäť žiaľ z Turecka. V domovine úspešná telenovela Feriha rozpráva príbeh jednoduchého dievčaťa a vyššie postaveného mladíka, ktorý sa do nej zahľadí. Na rozdiel od Búrlivého Vína je Feriha určená pre televíziu DOMA.

Feriha

V spolupráci so Simona P., foto: trailer