České Budějovice: Čínske, /oprava: francúzske auto zhorelo do tla, a kvalitne!

16
2933

Dosť vtipne a zároveň smutne vyzerajú nasledovné fotografie. Žiaľ autor je (zatiaľ) neznámy. Už viacerí priatelia dostali do svojich emailových schránok v hŕbe rôznych srandičiek aj týchto zopár fotografií. Zachytávajú osud “kvalitného” čínskeho malého mestského vozidla, ktorému zrejme zoskratovala elektrika. Ich predaj v Európe pomaly stúpa, no našťastie nie tak veľmi, aby sme sa mali obávať o svoje životy. Na fotografiách je perfektne zachytená realita kvality týchto vozidiel, ako aj použitých materiálov. Veľmi dobre sledujte, čo zostalo po vozidle po uhasení požiaru. Vzhľadom na to, že aj tieto vozidlá stoja nemalý peniaz, prajeme úprimnú sústrasť.

Oprava a vyjadrenie šéfredaktora: Vzhľadom k tomu, že nie sme autormi fotografií a ako sa aj uvádza, ide o fotografie posielané emailami medzi ľuďmi, nie sme odborníkmi na autá a vychádzame z predstavy známych modelov čínskych áut, na ktoré sa autíčko podobá, taktiež aj preposielavaný email samotný nesie v predmete označenie „Kvalita čínských vozů v ukázce z Lidické v ČB.“ a tento článok je vlastne len webové spodobnenie obsahu emailu aj s jeho krátkou textovou časťou, teda spomínaným „čínskym“ označením. Sme radi, že sme poskytli živnú pôdu rôznym odborníkom a vysmievajúcim sa, ako nás krásne „zotreli“ ľudia v diskusiách, akí sme úbohí. Sme radi, že sme vo vás podnietili väčšiu chuť nám písať do redakcie nadávky a prejavy absolútnej dokonalosti iných, len nie nás. Naďalej prijímame zábavné emaily, námety na články a vaše fotografie na emailovej adrese tipy (a) zaujimavosti.net.

O čo teda ide? Ďakujeme aj za príspevky slušnejšieho rázu, ktoré približujú, že na fotografiách je model LIGIER AMBRA francúzskej výroby. Taktiež možno súhlasiť s inými príspevkami, že tento model je obzvlášť enviromentálny, keď sa dokáže rozložiť na minimum odpadu.


Počas požiaru:

A po požiari:


Ďakujeme Maťke za poslaný tip na článok.

Comments are closed.