Počítačová hra The Sims 2 v absolútne kompletnej verzii je zadarmo

1
9170

Kompletná edícia The Sims 2 a zadarmo? Do konca júla sprístupnilo samotné EA možnosť stiahnutia celej hry so všetkým v špeciálnej ULTIMATE edícií bez zaplatenia jediného eura. Výnimočná akcia, ktorá zrejme zatraktívni opäť o niečo viac službu Origins, poteší najmä svojim bohatým obsahom. Pre herného zberateľa a fanúšika The Sims 2 je to lahôdka. Po získaní celej hry totiž nedostane len základnú hru, ale aj všetky datadisky, vylepšenia a špeciálne edície v ňom. Celý tento balíček sa volá The Sims 2 Ultimate Collection a jeho získanie je podmienené len tým, aby ste mali svoj vlastný Origins účet, čo je obdobou Steam účtu.

The Sims 2, wikipedia

Ako stiahnuť aplikáciu Origins?
Aplikácia si vyžaduje 150 voľného miesta na počítači a potrebuje minimálne Windows XP sp service pack 2 (inak povedané, dobre aktualizovaný Windows XP). Aplikáciu si stiahniteľ a nainštalujte len z oficiálneho zdroja na adrese: https://www.origin.com/en-ie/download
K dispozícií je aj pre Macintosh. Na aktivovanie hry nie je potrebné mať aplikáciu nainštalovanú v počítači. Je však nutné sa prihlásiť do svojho účtu Origins.

Vytvorenie konta a aktivácia hry
Vytvorte si svoj účet na EA Origins pomocou stránok https://connect.origin.com/cz/create a zapamätajte si dobre svoje prihlasovacie údaje. Rovnaké zadávate aj v mobilnom telefóne pri mobilnej Android / iOS hre The Simpsons Tapped Out. Následne je pre aktiváciu hry nutné zadať špeciálny kód do sekcie pre vloženie kódov danej hry. Na stránke REDEMPTION CODE do políčka PRODUCT CODE vložte kód bez úvodzoviek: „ I-LOVE-THE-SIMS „ na čo následne potvrďte číslo a hra je Vaša. Chce to ju len potvrdiť a stiahnuť. Hrať tak môžete bez obmedzenia a samozrejme bez platenia. Pri úspechu, aký vyvolala The Sims 3 a pri čakaní na The Sims 4 sa síce nedá hovoriť o The Sims 2 ako bezcennej starine, práve naopak. Vytvorila poriadnu dieru do sveta a stále má mnoho hráčov a nadšencov. Aj preto hru v plnej verzii bez platenia ocení každý jej hráč. Nuž a poriadnu sprchu nadávok si vyslúžia vydavatelia u tých, čo si hru nedávno kupovali ešte za nejaký ten peniaz. Na druhej strane, mať hru fyzicky v rukách, alebo mať len stiahnutú cez internet (hoci legálne), je stále pre mnohých rozdiel.

Foto: Wikipedia

Comments are closed.