Tip na knihu: Moderná Jana Eyrová

0
1327

Po náhlej smrti oboch rodičov musí Jana odísť z vychytenej vysokej školy a prijme prácu pestúnky päťročného dieťaťa svetoznámej rockovej hviezdy Nica Rathburna. Nico práve plánuje triumfálny návrat na pódiá a vydanie nového albumu. Praktická, nezávislá Jana sa neubráni citom k príťažlivému, zádumčivému zamestnávateľovi – a nájde sa uprostred zakázaného vzťahu…

Novinka Jana je moderným prerozprávaním mimoriadne obľúbeného klasického románu Jana Eyrová, ktorý inšpiroval množstvo umelcov a patrí ku klenotom svetovej literatúry (svedčia o tom desiatky filmových, televíznych i muzikálových adaptácií). Nová Jana Moorová  sľubuje neodolateľný romantický príbeh s temným tajomstvom, ktoré očarí aj novú generáciu čitateľov.

Janin vzťah s Nicom, ktorý jej všetci závidia, však čoskoro naruší príšerné odhalenie z jeho minulosti. Áno, je to čosi záhadné a prekvapivé. Jana sa zmieta medzi vlastnými citmi a osudovým tajomstvom, napokon sa musí rozhodnúť: ak sa bude správať podľa vlastných zásad, znamená to, že sa bude musieť vzdať pravej lásky?

„Svieža a vysoko návyková adaptácia,“ napísal o knihe rešpektovaný Publishers Weekly.
Začítajte sa na BUX.sk do nového príbehu Jana.