Ja a obľúbená kniha: Veľká FOTOSÚŤAŽ o zaujímavé knihy

1
2203

Priatelia, dnes máme pre vás pripravenú originálnu fotosúťaž o zaujímavé knihy. Nenechajte si preto ujsť parádnu možnosť získať jednu z cien za jedinú fotografiu s vašou obľúbenou knihou. Odfotografujte sa s vašou obľúbenou knihou, scéna a originalita záberu je len na vás, rovnako ako aj žáner samotnej knihy. Chceme vidieť a dokázať, že Slováci ešte stále celkom nepodľahli internetu a stále majú vzťah ku knihám. Ukážme aj zvyšku Slovenska, ktoré knihy milujeme a že vôbec majú knihy v našom živote stále dôležité miesto.

Aká je úloha?
Do redakcie nám odošlite fotografiu vás a vašej obľúbenej knihy s popisom, prečo je práve táto kniha vašou najobľúbenejšou, do 29. februára 2012. Fotografie posielajte na emailovú adresu  sutaz @ zaujimavosti.net (bez medzier v adrese).

Čo potom?
Po tomto termíne sa prihlásené fotografie objavia na našom facebooku, kde bude možné za ne hlasovať. Pozvite priateľov, alebo nechajte návštevníkov stránok hlasovať za vaše fotografie. Hlasovanie potrvá až do 15 marca 2012. Troch výhercov spoznáme vďaka najvyššiemu počtu hlasov. Štvrtého víťaza hlavnej ceny určí redakcia Zaujimavosti.net a online kníhkupectva www.BUX.sk spoločne, pričom hodnotiť bude originalitu fotografie, scénu, alebo čokoľvek, prečo bude práve tá fotografia jasným víťazom. Držíme palce.

Čo môžete vyhrať?
Výhrami sú 3x balíček knižných noviniek od IKARu:
1.      Chutný balíček:  Štíhla potvora + Rýchle varenie v jednom hrnci
2.      Poviedkový balíček:  Všetko, čo chcem + Mississipské poviedky
3.      Filmový balíček: Jeden deň + Firma

Hlavná cena: Obrazový atlas Ohrozené živočíchy

Podmienky účasti v súťaži:

 • do súťaže môže byť prihlásený vždy len jedna súťažná fotografia na osobu. Nie je podmienka, aby bolo na fotografii vidieť jasne tvár. Kreativite a originalite fotografií medze nekladieme. Je však nutné, aby na nej bola vaša kniha a vy. Kniha musí byť rozpoznateľná.
 • fotografie posielajte spolu s popisom dôvodu, prečo je kniha najobľúbenejšia, na adresu sutaz @zaujimavosti.net. Na všetky prijaté fotografie bude z našej strany odpovedané.
 • Organizátori si vyhradzujú právo zamietnuť fotografiu, ktorá bude nekvalitná, vulgárna, alebo iným spôsobom do súťaže nevhodná.
 • fotografie nesmú byť väčšie ako 1 MB, minimálne však rozmer 800×600
 • účasťou v súťaži súhlasíte so zverejnením fotografie v súťaži ako aj poskytnutého textu (prečo je konkrétna kniha vaša obľúbená). Text musí mať minimálne 3 slová a maximálne pol strany
 • Rátajú sa len facebook hlasy reálnych ľudí, nie skupín a organizácií, ktoré majú stránky na facebooku.
 • Účasťou v súťaži súhlasíte s tým, že Vás budeme kontaktovať v prípade výhry emailom, prípadne aj v prípade konania inej zaujímavej súťaže.

Podmienky súťaženia samotného:

 • Odkaz na hlasovanie na konkrétnu fotografiu môže súťažiaci zverejniť vo svojom profile, môže byť v profiloch priateľov a aj na iných miestach, kde sa stretávajú priatelia súťažiaceho. Odkaz na súťaž by nemal byť umiestnený niekam, kde to porušuje pravidlá prevádzkovateľa daného miesta, alebo nejakým spôsobom obťažuje ostatných užívateľov daného miesta.
 • Hlasovať môže ktokoľvek na facebooku. Môže kliknúť na „Páči sa mi“ na skupinu facebook.com/Zaujimavosti a môže hlasovať vždy len jeden krát kliknutím na konkrétnu preferovanú fotografiu, aj viac.
 • Súťaže sa smie zúčastniť ktorýkoľvek občan SR, alebo občan ČR s adresou v SR, s jednou fotografiou, alebo v prípade špeciálnej fotografie, ktorá je jedným súborom, ale zachytáva viac scén.
 • Výhra nie je vymáhateľná. Sponzorom súťaže je IKAR, internetový obchod BUX.sk
 • Posielanie fotografii do redakcie prebieha do 29. februára 2012, hlasovanie potom do 15. marca 2012 do hodiny.

Comments are closed.