Ďalší bestseller z vydavateľstva Ikar: Radšej nikdy od od J. A. Redmerskej

0
1248

Radšej nikdy„Ten príbeh ma zrazil k zemi a nechal ma lapať po dychu. Každý kúsok bolesti, všetky tie intímne chvíle a hlbokú lásku, ktorú cítili hlavné postavy, to všetko som prežívala s nimi,“ píše sa v recenzii GliteralyGirl.com ku knihe Radšej nikdy. Novinka vychádza v Edícii Svetový bestseller.

Camryn je obyčajné americké dievča, ktorému však osud prichystal ťažkú skúšku. Rodičia sa rozviedli, brata zavreli do väzenia, jej životná láska tragicky zahynula a najlepšia priateľka ju obvinila, že jej chce prebrať partnera. Stačil jediný deň práce v obchode s oblečením, aby zistila, že sa nechce zaradiť medzi meštiakov, čo celý život chodia do toho istého otravného zamestnania. Vidí jediné riešenie.

Hodí všetko za hlavu a vyberie sa na cestu naprieč Amerikou. V autobuse sa zoznámi s talentovaným a trochu tajomným Andrewom Parrishom. Ten má vlastné dôvody na to, aby sa odstrihol od sveta.

Rýchlo sa zblížia, no zhodnú sa, že ani jeden z nich nehľadá viac než len letný výlet po Amerike. Dodržať tento sľub však nebude ľahké, rodí sa vzájomná náklonnosť, a hoci sa jej obaja tvrdohlavo bránia, príťažlivosť a láska sú silnejšie než ich odhodlanie.

Novinka Radšej nikdy získala tisíce pochvalných recenzií na Amazone, či  60.000 hodnotení s výsledkom 4,5 hviezdičky na najväčšej sociálnej sieti pre milovníkov kníh Goodreads…a to hovorí za všetko. „Návykové, rýchle a dobrodružné,“ píše magazín RT Book Reviews o knihe Radšej nikdy.