Adios, ružová. Nadišiel čas žltej

0
666
Adios, ružová. Nadišiel čas žltej
5 (100%) 1 vote

Farebné trendy prichádzajú a odchádzajú. Niektoré vydržia zopár týždňov, iné sú „in“ dlhé roky. Zdá sa však, že sláva millenial pink pomaly ale isto vyprcháva a na scénu prichádza nová hviezda: tlmená žltá v odtieňoch prezretého citróna s medenými podtónmi.

A post shared by Gen-z Yellow! (@gen.z.yellow) on

Ako to už s trendmi býva, aj tento je všade: od módnych mól až po váš Instagram. Jednoducho jej neuniknete. Táto živá jarná farba si už našla cestu k mnohým hviezdam. Vidieť ste v nej mohli napríklad Gigi Hadid, Blake Lively či Alexu Chung.

Čo však odlišuje žltú generácie Z od iných odtieňov žltej? Ak sa máme riadiť tým, ako sa objavuje na sociálnych médiách, tak potom môžeme povedať, že Gen Z yellow je všetko od dievčenskej pastelovej žltej až po sýtu jantárovú. Ak o generácii Z môžeme niečo prehlásiť, tak je to, že je inkluzívna.

A post shared by Gen-z Yellow! (@gen.z.yellow) on

Ďalšia otázka znie , odkiaľ sa Gen Z yellow vlastne nabrala a prečo nesie meno generácie ľudí narodených od polovice deväťdesiatych rokov do prvého desaťročia nového milénia. Podľa niektorých táto pútavá farba korešponduje s dnešnými mladými, pretože štúdie ukazujú, že v porovnaní so svojimi predchodcami sú odvážnejší, drzejší a radi prekračujú hranice.

Súčasný boom okolo farby nie je až taký prekvapujúci, keďže k jari pestré farby jednoducho patria. Otázkou je, ako ju nosiť, aby ste nevyzerali ako kurča?

Inšpirujte sa napríklad ženskou Selenou Gomez, ktorá v klipe k piesni Fetish strieda jedny púpavovo žlté šaty za druhé. Alebo choďte do žltej naplno ako Kylie Jenner, ktorá v reklame na slnečné okuliare zvolila žlté sklá, svetložltý top a v ruke držala banán.

I'm not surprised, I sympathize.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Nech už sa rozhodnete tak či onak, jedno je isté: bez žltej to túto jar nepôjde!

Čítajte tiež:

Vďaka týmto trikom zapadnete do každej skupiny

Thighlighting: nový trend v plastických operáciach

Dámy vedeli ste, že najlepšia očná linka nie je v skutočnosti očná linka


Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/fashion/gen-z-yellow-what-is-it-colour-trend-how-to-wear-millennial-pink-a8255161.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ