Zabudnite na bankovky za nohavičkami, za striptíz sa už platí QR kódom

0
1877

Nick Blomgren z Las Vegas dostal veľmi kreatívny nápad, ako využiť kryptomeny. Tréner bojových umení si otvoril striptízový klub The Legends Room, ktorý ako jediný v meste akceptuje platby bitcoinom. Zašiel dokonca tak ďaleko, že striptérky v klube majú dočasné tetovania s QR kódom. Platiť teda môžete veľmi jednoducho – naskenovaním kódu z tela tanečnice. Klub prijíma aj bežné peniaze či prevody, no pri platbe bitcoinom dostanete 20-percentnú zľavu.

 „Je to najlepší spôsob, ako zaplatiť, ak nechcete, aby sa o vašej návšteve striptízového klubu dozvedela vaša manželka či priateľ,“ povedal Blomgren pre LasVegasNow.

Tanečnica Brenna Sparks tvrdí, že kryptomena je veľmi populárna a zákazníci jej veľmi často platia naskenovaním QR kódu. Kryptomena pomáha aj tanečniciam. Môžu vďaka nej utajiť zdroj svojho príjmu. „Niektoré banky vám zatvoria účet alebo odmietnu službu, keď zistia, že sa živíte zábavou pre dospelých,“ povedala Summer Chase.

Majiteľ klubu prišiel aj s ďalším inovatívnym nápadom. Založil vlastnú kryptomenu LGD, ktorou sa dá platiť zatiaľ len v jeho klube. „Pre mnohých je to kuriozita. Kúpili si túto kryptomenu a teraz sa chcú presvedčiť, či sa za ňu naozaj niečo dá kúpiť. Málokto si na začiatku myslel, že náš klub vôbec existuje,“ smeje sa Blomgren. Jeho biznisu sa zatiaľ darí, preto je možné, že sa touto myšlienkou inšpirujú aj ďalšie striptízové kluby.

Čítajte tiež:

Holografické porno je na ceste

8 tipov, ako vyzerať dobre na fotkách

Prichádza nový spôsob stávkovania na bitcoinovú technológiu

 


Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/bitcoin-las-vegas-strip-club-pay-cryptocurrency-customers-the-legends-room-a8228646.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ