Vedci zistili, že uši a pery patria k najvýznamnejším erotogénnym zónam

0
1562

Ústa, foto Barbra Kissová Objavili ste na tele svojho partnera miesta, na ktoré je citlivý o niečo viac a aj také, ktoré ho vedia rozpáliť? Mimo pohlavné orgány samotné, o ktorých teraz prekvapivo nebude reč, mierte na hlavu. Mierte zbraňou v podobe vášho zamerania sa partnera potešiť.

Posledný výskum totiž priniesol viac svetla do pravdy o ľudskom tele a erotogénnych zónach. Dali by ste vôbec nejaké šance ušiam?

Spojenie troch univerzít do jedného výsledku
Celkom tri univerzity, dve britské a jedna juhoafrická univerzita, sa spoločne podieľali na niekoľkomesačnom výskume erotogénnych zón na ľudskom tele. Nedávno v odborných médiách publikovali aj svoje zistenie, ktoré v mnohom vyvracali dodnes známe a uznávané teórie, že medzi erotogénne zóny patrí pupok, palce na nohách, alebo celé chodidlá, prípadne, že muži majú oveľa menej erotogénnych zón na svojom tele než ženy. Nie je to celkom tak. Ich počet majú obe pohlavia takmer rovnaký, no ženy ich majú o niečo citlivejšie. Uško MChodidlá prepadli na plnej čiare a z nôh si viedli dobre len zadné časti lýtok a stehien. Dokonca prekvapivo viac u možov ako žien. Aj keď na samotnom špici boli ako inak pohlavné orgány, hneď za nimi to vyhrávajú uši a pery. Verím teda, že máte aj vy jasno a pri predohre sa odteraz vykašleme na nohy. To dôležité je hore.

Foto: Bárbra Kissová, a Maťka, ďakujeme