Slovenský projekt Blindr je internetová zoznamka na slepo

1
9410

Zaslepené dievča a láska na blindInternet je plný zoznamiek, ktoré sľubujú aj nemožné. V prípade slovenského projektu Blindr ide o neobvyklý projekt, alebo ak chcete chat, v ktorom je niečo veľmi podstatné. Je ním anonymita. Za anonymného ste do chvíle, než sa rozhodnete odhaliť svoju skutočnú tvár sami. Práve zoznámenie na slepo môže znamenať pre niekoho šancu zaujať svojim intelektom a prejavom a následne vzhľadom. Samozrejme, všetko je o ľuďoch, ktorí danú službu používajú.

Made in Slovakia
Celý systém napísal vlastnoručne jediný Slovák, ktorý tým chcel priniesť niečo poriadne a zaujímavé. Vytvoril sociálnu sieť a zoznamku v jednom, na ktorej sa môžu ľudia stretávať a komunikovať bez toho aby, aby predtým ohli človeka vnímať podľa vzhľadu, farby pleti, účesu, či dokonca štýlu obliekania. Práve niečo také môže zaujať mladých, či starších ľudí, ktorí v rámci mužov aj žien počítajú s určitou anonymitou. Celý projekt vznikol len pred pár mesiacmi a už dnes má viac ako 7200 reálnych používateľov, ktorí sa na stránky vracajú. Team, ktorý v súčasnosti celý projekt spravuje si kladie za cieľ službu vylepšovať a ponúknuť čo najviac bezpečné miesto pre ľudí hľadajúcich buď priateľstvá, reálny vzťah, alebo len skrátenie voľnej chvíle.

Fungovanie je prekvapivo jednoduché
Už kvôli rýchlemu testovaniu služby som si spravil účet, čo nezaberie ani minútu. Podmienkou je pridať fotografiu, ktorá sa však nezobrazuje nikomu, pokiaľ to sami nechcete. Tá vám odomyká cestu k zoznamovaniu a hľadaniu mužov, alebo žien podľa zadania, napríklad podľa vlastností, alebo mesta, či veku. Samozrejmosťou je rozdelenie podľa pohlavia a následne aj rôzne ďalšie kritériá. Tvár nevidíte, tú vám každý môže odhaliť až vtedy, keď to sám uzná za vhodné. Rovnako tak aj vy môžete odhaliť konkrétnemu človeku tú svoju. V niečom je takto riešené vyhľadávanie ľudí lepším od klasickej zoznamky. Vyhnete sa situáciám hodnotenia výzoru a posudzovania podľa vzhľadu. Je mnoho ľudí, ktorým bude práve takáto možnosť vyhovovať a na rozdiel od iných služieb, uvítajú, že sa ich tvár nezobrazuje na reklamách, nekopírujú ju podvodníci a iné zoznamky na vytváranie falošných účtov a najmä túto politiku uvítajú všetci menej smelí a údajne ako tvrdia „nefotogenickí ľudia“.

Ak vás niečo také oslovilo, skúste si to na http://blindr.eu

A kto vám zaručí, že človek na druhej strane bude písať pravdu? To žiaľ nedokáže zaručiť žiadna zoznamka, ba ani zoznamovacia agentúra na svete. Je to, ako bolo spomenuté, o ľuďoch. Každému bádateľovi po tom druhom, alebo len po šťastí, ktorí si službu vyskúša, želáme minimálne zopár nových priateľov.

Comments are closed.