Power banka – pomoc pre tvoj smartfón

1
2650

V dnešnej dobe sme neustále obklopovaný technológiou. Telefón takmer nedáme preč z ruky, a tak sa niet čo diviť, že sa nám na ňom batéria vybíja naozaj veľkou rýchlosťou. Píšeme SMS, telefonujeme, hráme sa na mobile, chatujeme alebo vybavujeme pracovné veci prostredníctvom tohto zariadenia. Čo však robiť, keď sa nám telefón vybije? Niektorí si nedokážu predstaviť deň bez neho a jeho samotné vybitie je pre nich naozaj veľkým utrpením.

Práve vtedy nastupuje do akcie Power banka, ktorá túto veľkú katastrofu dokáže vyriešiť. Power banka je externá nabíjačka, ktorá na dobíjanie nepotrebuje elektrinu, a tak si telefón môžete dobiť prakticky kdekoľvek. Najčastejšie využitie však nachádza u študentov, businessmanov alebo práve na cestách, kde nemáme prístup k elektrine.

DSC_1867

Nie je power banka ako power banka

Určite si však uvedomujete, že nie je Power banka ako power banka, a tak jedna dobíja telefón rýchlejšie iná pomalšie a ich kapacita nabitia je rozdielna. Konkrétne táto power banka má až 10 000 mAh, vďaka čomu dokáže úplne dobiť aj tie najkvalitnejšie a najnovšie telefóny. Jeho kapacita je až 2-3 krát úplné nabitie jedného zariadenia, pričom je kompatibilná so všetkými novšími verziami tabletov i telefónov od Samsung cez HTC, Sony až po Windows Phone.

DSC_1864


Chceš vyhrať power banku na svoj smartfón? Zapoj sa do našej súťaže

Súčasťou tejto Power Banky je aj LED lampička, ktorá nie len oživí samotnú banku no zároveň má aj praktické využitie.


Prečítajte si tiež:

Čo bude znamenať nová továreň Tesly pre výrobu elektrických vozidiel

Nová solárna strecha od Tesly dodá energiu pre celý dom

Comments are closed.