Potrebujete skrátiť dlhé odkazy? Použite skracovač odkazov na A5.sk

0
2564

Skracovač odkazov A5.skPri surfovaní po internete a pri práci môžete často kopírovať adresy s dlhými odkazmi, napríklad ak posielate výsledky vyhľadávania v Googli priateľom, či kolegom. Zrejme vás príliš nenadchla dĺžka takýchto odkazov. Napríklad ak ich chcete písať do mobilu. V prípade, ak sa vám hodí maximálne pár znakový odkaz na dlhú stránku, určite radi využijete skracovač odkazov, ktorý funguje veľmi jednoducho. Od augusta u nás funguje jednoduchý nástroj A5.sk, ktorý sme najskôr ponúkli niekoľkým firmám na otestovanie a radi ho teraz predstavujeme aj Vám.

Ako skrátiť odkaz?
Otvorte stránky A5.sk, vložte dlhý odkaz a systém vám „vypľuje“ nový skrátený odkaz. Ten potom môžete použiť na fórach, v komunikácií s priateľmi, alebo podľa uváženia.

Ako to vyzerá v praxi?
Adresa k článku o záhadnom koľajisku na Malte je v skutočnosti: http://zaujimavosti.net/cestovanie-travel/zahadne-kolaje-na-ostrovoch-malte-a-gozo-nikam-nevedu/ no pre jej skrátenie stačí použiť A5.sk a vzniklo nám: http://a5.sk/15 – výsledný odkaz je pritom to isté, ako dlhý odkaz. Jednoduché, však?

Dajte nám vedieť, ako sa vám táto služba páči a nezabudnite si ju pridať medzi záložky pre prípad, že sa bude hodiť.