Klebety o novom iPhone

0
1076
Klebety o novom iPhone
Ohodnoť článok

Na základe výskumných záznamov doručených v stredu klientom firmou Cowen, by mal nasledujúci iPhone od Apple obsahovať „nejakú formu rozpoznávania tváre / gestikulácie,“ Záznamy obsahovali niekoľko nových podrobností o nadchádzajúcom iPhone, spoločnosti Apple, ktorého predaj by sa mal spustiť v septembri tohto roku.


Tip redakcie: Microsoft Surface Book: Dokáže presvedčiť?


Ako bude vyzerať nový iPhone?iphone-518101_1280

„Vyzerá to tak, že medzi ďalšie funkcie bude patriť aj nejaká forma rozpoznania tváre / gestikulácie podporovaná novým laserovým senzorom a infračerveným senzorom umiestnená v blízkosti prednej VGA kamery, a ako sa očakávalo, by tiež mal konečne obsahovať aj bezdrôtové nabíjanie,“ napísal Timothy Arcuri – analytik spoločnosti Cowen.

Nový druh hĺbkového senzoru doteraz nebol uvádzaný v špekuláciách o nadchádzajúcom iPhone, ale dáva to zmysel. Apple v roku 2013 kúpil PrimeSense – spoločnosť zaoberajúca sa výrobou infračervených senzorov – a nový druh čidla by mal zásadný význam pre Apple pri funkciách augmentovanej reality aj pre ďalšie verzie iPhonu.

Generálny riadideľ Apple – Tim Cook verejne hovoril o záujme svojej spoločnosti v integrácii technologie augmentovanej reality niekoľkokrát v uplynulom roku. Apple chce integrovať túto technológiu do kamery iPhonu a tváre sú jednou z prvých vecí, ktorú by mal byť schopný rozpoznať, čo už skôr oznámil aj Business Insider.

Arcuri a jeho tím citoval vo svojich zisteniach poznatky svojej „práce v teréne“ medzi dodávateľskými reťazcami spoločnosti Apple. Väčšina z toho, čo odhalili sa vo väčšine zhoduje aj so súčasnými povesťami o ďalšom iPhone. 

66054465 - kiev, ukraine - 30 november 2016:  five color iphone 7 new apple product isolated on white background

Arcuri tiež očakáva: 

“ Štart bohatý na rysy a hneď s tromi modelmi“ – nový 5,8-palcový iPhone okrem existujúcich 4.7- a 5,5-palcových modelov. 

„5,8-palcový iPhone bude mať OLED displej, ktorý spotrebúva menej energie a  hlbšie zobrazuje čiernu.“ 

„5,8-palcový model bude mať „zaoblený“ dizajn a bude obsahovať snímač odtlačkov prstov – dotykové ID pod sklom v aktívnej oblasti displeja.“

Nakoniec, Arcuri povedal, že verí, že novo prepracovaný iPhone, ktorý on volá „iPhone 10“ alebo „iPhone X,“ bude úžasný a mohol by vyvolať „supercyclus“ vylepšení.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ